0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Завртки за капаче на главата на приклучокот, M20-2,5 x 140мм, не'рѓосувачки челик A2-70, груба конец на хексадецимален приклучок, M20 шестоаголен ален завртка, должина: 140мм, ц

Завртки за капаче на главата на приклучокот, M20-2,5 x 140мм, не'рѓосувачки челик A2-70, груба конец на хексадецимален приклучок,

DEN 801.60
Во форма достапна за нарачката

Износот

Тема : Груба / целосна нишка / A2-70 /. Препорачан клуч за клуч на Hex Socket Allen : 17. Тема : груба / целосна нишка / A2-70 /. Препорачан клуч за клуч на хексадецимален приклучок Ален : 17. надворешно навојно прицврстувач со унифицирани навои, цилиндрична глава со обеткана горната површина, згрчени цилиндрични страни и хексагонална вдлабнатина, направена од легура челик. Идеално за прецизно склопување работа со блиски толеранции и апликации на кои им е потребна добро алатка. Обезбедува поголема јачина на затегнување од еквивалентните големини на завртки за капачето на главата од одделение 5 или одделение 8, додека се потребни помалку површински површини или контрабур, бидејќи прицврстувачот е внатрешно затворен.

Особините

Купувачите избираат и