0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Месинг за тоалети од тоалети WSZJJ, држач за хартија, бакарна удар, цврста тоалетна хартиена хартија, тоалетна полица за тоалети

Месинг за тоалети од тоалети WSZJJ, држач за хартија, бакарна удар, цврста тоалетна хартиена хартија, тоалетна полица за тоалети

DEN 630.40
Во форма достапна за нарачката

Износот

★ 【Дизајн на материјал】 : Изберете материјали внимателно и направете ги внимателно. Задебелената табела може лесно да постави некои предмети, како што се додатоци за мобилни телефони. ★ 【Силен носител на оптоварување】 : Дебел материјал, лесен за носење 10 кг, не пукајте, стабилна и цврста, нежна површина, текстура. ★ 【Удобно складирање】 : Големиот решетка за мобилни телефони може погодно да чува мали предмети, тоа е мал помошник во бањата и можете да ја промените насоката на тоалетна хартија. ★ 【Детали и карактеристики】 : висококвалитетни полици од месинг можат да бидат отпорни на корозија и отпорни на 'рѓа, трајни и убави, издржливи, рамни и уредни. ★ 【Рачно изработено】 : Поедноставно е и посигурно од обичните кутии за хартија поставени на wallидови. ★ 【Дизајн на материјал】 : Изберете материјали внимателно и направете ги внимателно. Задебелената табела може лесно да постави некои предмети, како што се додатоци за мобилни телефони. ★ 【Силен носител на оптоварување】 : Дебел материјал, лесен за носење 10 кг, не пукајте, стабилна и цврста, нежна површина, текстура. ★ 【Удобно складирање】 : Големиот решетка за мобилни телефони може погодно да чува мали предмети, тоа е мал помошник во бањата и можете да ја промените насоката на тоалетна хартија. ★ 【Детали и карактеристики】 : висококвалитетни полици од месинг можат да бидат отпорни на корозија и отпорни на 'рѓа, трајни и убави, издржливи, рамни и уредни. ★ 【Рачно изработено】 : Поедноставно е и посигурно од обичните кутии за хартија поставени на wallидови. Еколошки, здрави, издржливи, убави и практични, погодни за најразлични сцени. Да се ​​има, правејќи го вашиот дом попространа и уредувана. Paper Surface Technology : Не'рѓосувачки челик : 1. Да се ​​доживее на светлината и разликата во екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите.2. Ве молиме, оставете разлики од 0,5- 2 см поради рачното мерење.

Особините

Купувачите избираат и