0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Поставете подароци за чаши Традиционални керамички ради постави рачно насликани дизајни занаети, вклучувајќи шише за радост и четири шишиња 0603

Поставете подароци за чаши Традиционални керамички ради постави рачно насликани дизајни занаети, вклучувајќи шише за радост

DEN 1.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Не-лизгачката керамичка површина на оваа чаша за вино ви овозможува да ја одржувате стабилната чаша од вино за време на процесот на пиење. Пареата со висока температура додава прекрасен сјај и мат финиш на керамичките чаши и шишиња. Издржлив и лесен за чистење. Тие се изработени од здрав керамички материјал и нивниот прекрасен дизајн на цреша од цреша е апсолутно привлечен. Ова може да се користи за да се направи чај. Домашна декорација и Божиќни подароци. Не-лизгачката керамичка површина на оваа чаша за вино ви овозможува да ја одржувате стабилната чаша од вино за време на процесот на пиење. Пареата со висока температура додава прекрасен сјај и мат финиш на керамичките чаши и шишиња. Издржлив и лесен за чистење. Тие се изработени од здрав керамички материјал и нивниот прекрасен дизајн на цреша од цреша е апсолутно привлечен. Ова може да се користи за да се направи чај. Домашна декорација и Божиќни подароци. За оние кои сакаат да го доживеат автентичното искуство со јапонско раствор и да уживаат во прекрасниот стил и практичниот дизајн, оваа услуга со очила за раствор е апсолутно задолжителна. Овој сет е направен од највисока квалитетна керамика, а неговите уникатни карактеристики дефинитивно ќе ги импресионираат луѓето. Совршено е за вашата кујна или домашен бар! Користете многу години и уживајте во секој залак. Овој сет на керамички рачно опфатени со оган е вистински договор. Нема новини или декорации, само сигурен, достапен и висококвалитетен начин за уживање во вашата омилена корист. Доаѓа со едноставна кутија за подароци за пакување, совршена идеја за подароци за секоја пригода. Нежните површини спречува гребнатини и остатоци како нови по долгорочната употреба. Висина со порцелански шишиња и чаши се прават со активна технологија на глазура и се пофалуваат за нивните разновидни бои. Секое парче е генијално уникатно. Овој сет за чаши за саксирање содржи сè што ви треба за целосно и наградувачко искуство, вклучувајќи 1 стаклено шише и 4 мали чаши, погодни за топла или ладна. Квалитет на комерцијална оценка, многу погоден за специјални прилики или дневна употреба! Ви благодариме што дојдовте, ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, добредојде да ја посетите нашата продавница следниот пат.

Особините

Купувачите избираат и