0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Одлична елита Spanker средно кучиња торба за седло ранец тактички кучиња поводник за брзо ослободување со рачка воена кучиња прилагодливи

Одлична елита Spanker средно кучиња торба за седло ранец тактички кучиња поводник за брзо ослободување со рачка воена кучиња

DEN 1.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Оваа торба за седло на кучиња, поводник за кучиња и јака од кучиња е изработена од висококвалитетен најлон материјал, бистата на торбата со седло на кучиња : 27,5-39 инчи/70-100 см, должина на кучето за кучиња : 51,2-59 инчи/129-150 см и Големина на јака на кучиња М : 15,5 " - 19,5", l : 19 '' - 23 '', xl : 21 '' - 25 ''. Ранец на кучиња за пешачење на предните ленти може да се прилагодат на вратот на кучињата и прилагодливите ленти за стомакот со UTX-DURAFLEX Брза пушка за ослободување; Панелот за лична карта за налепница може да ги смени закрпи според вашата корист. Овој поводник за кучиња за кучиња има две рачки, една рачка на крајот и една мека рачка со рачка во близина на клипот. Оној близу до клипот или областа на јаката е убаво да се добие контрола брзо. Оваа јака со тешки кучиња има метална двојна игла тока со 5 прилагодливи точки, погодно за да ја прилагодите должината по желба. Еластичниот опсег на оваа тактичка K9 јака ќе го остави прилагодениот дополнителен појас. Д-прстенот и магијата налепница за налепница и прилагодлива тока на јака за кучиња. има Д-прстен може да се прикачи поводник за кучиња за да го задржи вашето куче до вас полесно со вашата контрола. Постои магична лична карта за налепница што може да се постави за закрпи. Овој ранец на торба за седло на кучиња е изработен од високо квалитетен најлон и патент материјал со уредно зашивање и мека постава за да се спречи да се размачка за кожата и косата на вашето куче со удобно вклопување. Пакет за пешачење кучиња погоден за средно и големо куче. Овој ранец на торба за седло на кучиња е изработен од високо квалитетен најлон и патент материјал со уредно зашивање и мека постава за да се спречи да се размачка за кожата и косата на вашето куче со удобно вклопување. Пакет за пешачење кучиња погоден за средно и големо куче.

Особините

Купувачите избираат и