0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Anncus MG50J6ES91 Модули за напојување-Zyqj

Anncus MG50J6ES91 Модули за напојување-Zyqj

DEN 3.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Потекло : CN (потекло). Состојба : Ново. Тип : Регулатор на напон. Број на модел : 0. Потекло : CN (потекло). Состојба : Ново. Тип : Регулатор на напон. Број на модел : 0. Спецификации на артикалот : Потекло : CN (потекло) Состојба : New Type : Напон регулатомодел Број : 0 Апликација : Компјутерска температура : 0supply Напон : 0 Dissipation Power : 0 Package : Dipis Прилагодено : Да е прилагодено : Да.

Особините

Купувачите избираат и