0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Гардероба закачалка шипка 30-80 см извади панталони решетки, домашни панталони бар бел не'рѓосувачки челик висечки панталони со гардероба и организатор на палта

Гардероба закачалка шипка 30-80 см извади панталони решетки, домашни панталони бар бел не'рѓосувачки челик висечки панталони

DEN 1499.20
Во форма достапна за нарачката

Износот

Кога времето е влажно, можете да ја извадите фиоката на гардеробата за да ја направите облеката дише и да ја намали количината на облека. Слики за лизгање на облеката : Стилски и едноставен дизајн, комбиниран со додатоци за домашна гардероба, прави разумно користење на просторот, има функција да влече облека и е погодна за складирање и употреба. Ако имате какви било прашања во врска со производот, можете да контактирате со нашата услуга за клиенти, вашата доверба е наша потрага. Искористете го максимумот од просторот. Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение. Може да има мала разлика во бојата помеѓу резолуцијата за снимање и екранот, погледнете ја вистинската боја. Висењето облека е подобар начин да се избегне влажно. Willе игра важна улога во вашата оставата, чајната кујна и гардероба. Телескопската шипка за гардероба е едноставна и флексибилна, со додатоци за инсталација. Најдобра услуга за клиенти : Ако имате какви било проблеми кога го користите производот, можете да не контактирате по е -пошта. Стипс : Може да има грешка од 0,1-1cm во рачното мерење, погледнете го вистинскиот производ. Тој е издржлив и безбеден за употреба. Мултифункционални и повеќенаменски : има добра функција за влечење за да ги закачите јакните, панталоните, марамите, крпите и врските. Можете исто така да дадете предлози за производот, ние ќе продолжиме да се подобруваме.

Особините

Condition:
100% brand new
Item Type:
Wardrobe Telescopic Pole
Product material:
aluminum alloy, ABS
Suitable for:
living room, bedroom, restaurant, hotel, nightclub, etc.
packing list:
1x wardrobe telescopic rod:
4 screws:
We value every customer's shopping environment:
1. If you have any questions about the product, you can contact our customer service, your trust is our pursuit.:
Tips:
There may be 0.1-1cm error in manual measurement, please refer to the actual product.
2. There may be a slight color difference between the recording resolution and the screen, please refer to the actual color. :

Купувачите избираат и