0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Рахима Вајпсинг - Мали урни кремирање урн бамбус кутија биоразградлива еко бамбус распрскувачка кремација за чување на урната Меморијална кутија за животни Погре?

Рахима Вајпсинг - Мали урни кремирање урн бамбус кутија биоразградлива еко бамбус распрскувачка кремација за чување на урната

DEN 3.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

* Оваа биоразградлива бамбус урна е дизајниран за погребување на земјиште на пепелта на некој близок. * Оваа еко -пријателска урна е изработена од одржлив бамбус. И природниот изглед на бамбус овозможува мирно враќање на пепелта на земјата. * Димензии : Калибар : 5,5 см/2,1 инчи, висина : 10,5 см/4,1 инчи, држете околу 5 инчи на коцки (5 лажици пепел). * Почитувајте ги сите спомени и ве сакаат двајцата што ги споделивте додека ја враќате својата пепел на земјата што ја богати. * Биоразградливо : Сите природни бамбус урн, откако ќе се расфрлаат пепелта, цевката може да се чува или рециклира, одржлив ресурс. * Оваа биоразградлива бамбус урна е дизајниран за погребување на земјиште на пепелта на некој близок. * Оваа еко -пријателска урна е изработена од одржлив бамбус. И природниот изглед на бамбус овозможува мирно враќање на пепелта на земјата. * Димензии : Калибар : 5,5 см/2,1 инчи, висина : 10,5 см/4,1 инчи, држете околу 5 инчи на коцки (5 лажици пепел). * Почитувајте ги сите спомени и ве сакаат двајцата што ги споделивте додека ја враќате својата пепел на земјата што ја богати. * Биоразградливо : Сите природни бамбус урн, откако ќе се расфрлаат пепелта, цевката може да се чува или рециклира, одржлив ресурс. Времињата поминати во природа со некој близок, честопати се вградени со живописни слики и емоции. Бамбо сугерира и еластичност и благодат - флексибилноста да се жалиме и чувствуваме, но и силата што е потребна за да се погледне напред и да го слави животот. Нашата цевка за расејување на бамбус ќе ви помогне Одбележете ја вашата сакана личност на значаен начин со мало влијание врз околината. Без разлика дали расејувајќи, закопајќи или прикажување на оваа урна дома, знаеме дека ќе ви биде тешко да не се насмевнувате секој пат кога ќе поминете покрај тоа и се сеќавате на вашата сакана. Материјал : Природно бамбуиз : Димензии : Калибар : 5,5 см/2,1 инчи, висина : 10,5 см/4,1 инчи, држете околу 5 коцки инчи (5 лажици пепел) .Панак : Бамбус Урн.

Особините

Купувачите избираат и