0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Marwood Rope Knot Door Stops Decorative Nautical Door Stoppe рачно изработен со рачка, пондерирана внатрешна плоштад врата на вратата на морнарот за врата и прозорец - сина

Marwood Rope Knot Door Stops Decorative Nautical Door Stoppe рачно изработен со рачка, пондерирана внатрешна плоштад врата на

DEN 2.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

4,4 фунти тешка должност. Лесно ја држи вратата на место и ја одржува отворена. Шармантни блокови на книги. Плоштад дизајн го одржува исправено и постабилно. Направено од меко памучно влакно. Безбедно, тоа е одлична стоп на вратата на подот или заштитник на wallидот, тешката тежина ќе ја задржи вашата врата лесно без извори или дополнителни засилувања. Мулти-намена : Овој пондериран затка за внатрешни работи не само што може да се користи како врата, туку и како шармантен блок на книги. Тоа е совршена декорација за куќи со теми на навигација, природа и плажа. Дизајнот на декорацијата на крајбрежјето на оваа врата на јазолот јазол, исто така, ќе донесе природен допир во вашиот дом. Тешка должност : 5 l x 5 w x 5 h инчи, приближно 4,4 фунти за да ги одржувате вратите безбедно во место. Заткачот на вратата на Sailor Knot е изработен од памучно јаже, тешкиот полнеж во внатрешноста и квадратниот дизајн го одржува исправено. Одличен подарок : Декоративниот стопер за врата од Марвуд е одличен подарок и домашен подарок за нови сопственици на домови, особено за loversубителите на наутички теми. Услуга за клиенти : 7x24 часа услуга за пошта на клиенти. Сметаме дека ќе го сакате овој стопер со тешка врата онолку колку што правиме. Ве молиме, порачајте ни ако е неупотребливо поради дефекти во производството, ние дефинитивно ќе ви дадеме задоволителен одговор. Наутички врата : Во споредба со другите метални или дрвени вратари, нашиот затка на вратата од памучно јаже не го гребе подот и може да работи на теписи; Тоа е одлична стоп на вратата на подот или заштитник на wallидот, тешката тежина ќе ја задржи вашата врата лесно без извори или дополнителни засилувања. Мулти-намена : Овој пондериран затка за внатрешни работи не само што може да се користи како врата, туку и како шармантен блок на книги. Тоа е совршена декорација за куќи со теми на навигација, природа и плажа. Дизајнот на декорацијата на крајбрежјето на оваа врата на јазолот јазол, исто така, ќе донесе природен допир во вашиот дом. Тешка должност : 5 l x 5 w x 5 h инчи, приближно 4,4 фунти за да ги одржувате вратите безбедно во место. Заткачот на вратата на Sailor Knot е изработен од памучно јаже, тешкиот полнеж во внатрешноста и квадратниот дизајн го одржува исправено. Одличен подарок : Декоративниот стопер за врата од Марвуд е одличен подарок и домашен подарок за нови сопственици на домови, особено за loversубителите на наутички теми. Услуга за клиенти : 7x24 часа услуга за пошта на клиенти. Сметаме дека ќе го сакате овој стопер со тешка врата онолку колку што правиме. Ве молиме, порачајте ни ако е неупотребливо поради дефекти во производството, ние дефинитивно ќе ви дадеме задоволителен одговор.

Особините

Купувачите избираат и