0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Почетна Батерија 4-Пакет Замена За Sears/Kenmore 758144150 Филтер За Овлажнител-Компатибилен Со Sears/Kenmore HDC12 Филтер За Воздух

Почетна Батерија 4-Пакет Замена За Sears/Kenmore 758144150 Филтер За Овлажнител-Компатибилен Со Sears/Kenmore HDC12 Филтер За

DEN 1073.60
Во форма достапна за нарачката

Износот

Замена Сирс / Кенмор 758144150 Филтер За Овлажнител-Количина, 4. Заменува Sears / KENMORE HDC12 Филтер За Воздух. Заробува Нечистотии Од Вода И Растворени Цврсти Материи Пред Да Станат Во Воздухот. За најдобри резултати, менувајте го филтерот за воздух барем еднаш во сезона или почесто во зависност од квалитетот и употребата на воздухот. Замена Сирс / Кенмор 758144150 Филтер За Овлажнител-Количина, 4. Заменува Sears / KENMORE HDC12 Филтер За Воздух. Заробува Нечистотии Од Вода И Растворени Цврсти Материи Пред Да Станат Во Воздухот. За најдобри резултати, менувајте го филтерот за воздух барем еднаш во сезона или почесто во зависност од квалитетот и употребата на воздухот. Ве молиме запомнете : Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, а не оем производ. Овој производ не е поврзан со ниту една МАРКА ОЕМ и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Од Почетните Компоненти. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици.

Особините

Купувачите избираат и