0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Бев Погрешен Рачен Вентилатор Преклоплив Бамбус Коло Рачен Вентилатор Смешни Замолчени Сленг Зборови Изрази Изјава Подароци Фестивалски Додатоци Рејв Рачно Коло

Бев Погрешен Рачен Вентилатор Преклоплив Бамбус Коло Рачен Вентилатор Смешни Замолчени Сленг Зборови Изрази Изјава Подароци

DEN 2.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Сублимација печатење, боите никогаш нема да исчезнат. Кога е изложен НА позадинско осветлување/Партиски УВ светла, вентилаторот ќе даде дополнителен светол неонски сјај. Овој рејв вентилатор за преклопување ќе произведе силен звук на прилепување / клак кога брзо ќе се отвори. Сите уметнички дела на нашите вентилатори за раце од бамбус се направени во куќата и се печатат со флуоресцентно мастило. Овој рејв вентилатор за раце е со голема Големина : 33 см Затворен 62 см Отворен (13" Затворен 24,5 " Отворен). Рачниот вентилатор ќе стане ваш омилен додаток на музички фестивали, настани или одлична алатка за топло време. Сублимација печатење, боите никогаш нема да исчезнат. Кога е изложен НА позадинско осветлување/Партиски УВ светла, вентилаторот ќе даде дополнителен светол неонски сјај. Овој рејв вентилатор за преклопување ќе произведе силен звук на прилепување / клак кога брзо ќе се отвори. Сите уметнички дела на нашите вентилатори за раце од бамбус се направени во куќата и се печатат со флуоресцентно мастило. Овој рејв вентилатор за раце е со голема Големина : 33 см Затворен 62 см Отворен (13" Затворен 24,5 " Отворен). Рачниот вентилатор ќе стане ваш омилен додаток на музички фестивали, настани или одлична алатка за топло време. Црно бамбусово ребро од 13 инчи со лесна сатенска ткаенина, отпечатено со специјално флуоресцентно мастило што е реактивно под УВ светлина (клуб/партиски црни светла).

Особините

Купувачите избираат и