0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
2 парчиња Ден на в Valentубените Денот на срцето Декорации 10 стапки 20 LED црвено срце во форма на жица светла за батерии на батерии за батерии за самовила за вineубените, з?

2 парчиња Ден на в Valentубените Денот на срцето Декорации 10 стапки 20 LED црвено срце во форма на жица светла за батерии на

DEN 143.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Топло низа светло : ефектот на осветлување на овие 2 жици во форма на срце се топла црвена боја, доволно светла за да ја осветли вашата куќа и да генерира топла и удобна сцена. Водоотпорни и преносни : Овие жици на в Valentубените се карактеризираат со IP64 водоотпорен стандард, напојуван со 2 батерии АА (не се вклучени), заради нивната мала потрошувачка на енергија, овие светлина можат да го задржат осветлувањето за приближно. 30 часа, погоден за украсување во затворен и отворен простор. Безбедно за употреба : Благодарение на напојувањето со низок напон, овие жици во форма на срцеви светла нема да ја надминат топлината по долгогодишна употреба, безбедни за примена во вашиот дом, иако имате деца или миленичиња. Лесно за обликување : Направено од сребрена бакарна жица, овие светла на црвено срце самовила се флексибилни и се наведнуваат за да се завиткаат околу вашето огледало за облекување, плакарот, прозорците, вратите, новогодишната елка, пијано, скалила или каде било што сакате; Забелешка : Светлото на низата не може да се исече или поврза заедно. Широка апликација : Овие сонувачки LED светла на в Valentубените се погодни за Денот на вineубените, Божиќ, роденден на Денот на мајката и таткото, домашна свадба, забава и други прилики за славење, зголемување на романтична и пријатна атмосфера; И тие се прекрасен додаток на трпезата за вечера во в Valentубените, оставајќи ви импресивен Ден на вineубените. Топло низа светло : ефектот на осветлување на овие 2 жици во форма на срце се топла црвена боја, доволно светла за да ја осветли вашата куќа и да генерира топла и удобна сцена. Водоотпорни и преносни : Овие жици на в Valentубените се карактеризираат со IP64 водоотпорен стандард, напојуван со 2 батерии АА (не се вклучени), заради нивната мала потрошувачка на енергија, овие светлина можат да го задржат осветлувањето за приближно. 30 часа, погоден за украсување во затворен и отворен простор. Безбедно за употреба : Благодарение на напојувањето со низок напон, овие жици во форма на срцеви светла нема да ја надминат топлината по долгогодишна употреба, безбедни за примена во вашиот дом, иако имате деца или миленичиња. Лесно за обликување : Направено од сребрена бакарна жица, овие светла на црвено срце самовила се флексибилни и се наведнуваат за да се завиткаат околу вашето огледало за облекување, плакарот, прозорците, вратите, новогодишната елка, пијано, скалила или каде било што сакате; Забелешка : Светлото на низата не може да се исече или поврза заедно. Широка апликација : Овие сонувачки LED светла на в Valentубените се погодни за Денот на вineубените, Божиќ, роденден на Денот на мајката и таткото, домашна свадба, забава и други прилики за славење, зголемување на романтична и пријатна атмосфера; И тие се прекрасен додаток на трпезата за вечера во в Valentубените, оставајќи ви импресивен Ден на вineубените.

Особините

Купувачите избираат и