0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Vogduo 3 во 1 безжичен магнетски полнач - преклоплив повлечен штанд за полнење 15W со оригинална кожа 6ft USB C кабли за ноќна светлина за iPhone, Magsafe Casy, AirPods Pro, Apple Watch

Vogduo 3 во 1 безжичен магнетски полнач - преклоплив повлечен штанд за полнење 15W со оригинална кожа 6ft USB C кабли за ноќна

DEN 3.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Крајно компактен и погодност : а. 3-во-1 компатибилност (i Phone, Apple Watch, Air Pods) б. Преклопување, прилагодлив и повлечен за разноврсна преносливост. в. Преклопна ноќна светлина. Д. Вкупно 6,6ft USB-C продолжени кабли (USB-C машки до машки 3 FT продолжено кабел + USB-C машки до женски кабел за продолжување на 3 FT) e. Полнач за кожни wallидови од 18 W за кратка и долга употреба. Создавање подобар живот : Создавањето повеќе персонализирана и пријатна околина за подобар живот е исто така поважно од кога било досега. Стантот за безжично полнење Vogduo ја подобрува вибрацијата на вашата канцеларија и просториите и ги оптимизира вашиот работен тек и искуствата на корисниците од секој аспект на гледање. Безграничен начин на живот, дигитален номад : Да се ​​работи далечински, или со полно работно време или со скратено работно време, додека работите и патувате на нови места. Дигиталните номади честопати работат од јавни библиотеки, простори за соработка и кафулиња, користејќи ги нивните i Phone, Air Pods Pro и Apple Watch. Безжичниот систем за полнење 3-во-1 се вклопува совршено во тие ситуации. Нема ограничување на висината, ориентацијата, големината и аглите : тотално флексибилно за какво било прилагодување. Face Time Reimagine : Без разлика дали е во режим на портрет, или режим на пејзаж, нема ограничување на вашето корисничко искуство. Мирисајте ги премија и природни кожни обрасци : Оригиналната кожа има мирис на премија и е многу стабилен и развива карактеристична патина во текот на употребата. Надворешните зрна на нашите производи може да се разликуваат едни од други со различните списоци, отпечатоци, брчки или бои. Ова создава индивидуален придружник на природна убавина и ја прави секоја единица уникатна. Производот може да изгледа малку поразлично од сликите. Премиум пакет за кутии за подароци : Пакетот со loveубов што ја покажува вашата искреност кон вашите најблиски. Пакетот вклучува 1x безжичен полнач, 2x USB-C кабли и 1x 18 W PD Wallид полнач. Широка компатибилност : i Phone 14 Pro/14 Pro Max/14/1 14 Plus/13 Pro/13 Pro Max/13 Mini/13/SE (3 -та генерација)/12 Pro/12 Pro Max/12 Mini/12, Apple Watch Series 8 /7/6/5/4/4/3/2/1/SE, Air Pods Pro (2 -та генерација) Air Pods Pro (1 -та генерација) Air Pods (3 -та генерација) со куќиште за полнење на Mag Safe Air Pods со случај на безжично полнење (2 -та генерација) безжично полнење За Air Pods. Во исто време, безжично полнење i Phone, Apple Watch и Air Pods. Лесна, но стабилна и за внатрешна и за надворешна употреба. Применета кожа на ЕУ. Безжично полнење во автомобил за i Phone. 2 USB-C пристаништа за полнење со повеќе уреди. Без рачно лесна ротација на патот. Дизајн на кожа на ЕУ. Вклучен е дополнителен вентил. 100 W моќен излез. 3-USB-C + 1-USB-A пристаништа. За употреба на wallидови за монтирање и за десктоп. Применета кожа на ЕУ. Дизајн на ултра-компак. 65 W излез на електрична енергија. 0,7-инчен тенок, не крцкајќи ништо во вашата торба. 2 USB-C пристаништа за 2 уреди. Применета кожа на ЕУ. Преклопен, моќен и презентабилен.

Особините

Купувачите избираат и