0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Ништо Телефонски оригинален полнач, 45W USB C Wallиден полнач Супер брзо полнење, пар со уреди со PD3.0 / QC4.0 PPS, вклучително и лаптопи, бело

Ништо Телефонски оригинален полнач, 45W USB C Wallиден полнач Супер брзо полнење, пар со уреди со PD3.0 / QC4.0 PPS, вклучително

DEN 639.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Каргадор на ништо телефон (1) Супер брз и сигурен 45 W и полнење со PD3.0. Телефон за напојување (1) до 65%* за само 30 минути. Додека адаптерот за напојување е компатибилен со кој било уред со TP-C, ништо не препорачува да се спари со ништо телефон (1) за оптимални перформанси за полнење. Компатибилидад со TP-C : Ништо телефон (1) Chaeger парови со PD3.0 / QC4.0+ / QC3.0 / QC2.0 / PPS Овозможени уреди, вклучувајќи лаптопи. Ништо 45 W адаптер за напојување не нуди брзо полнење дома, во канцеларија или додека патувате. Ништо телефон (1) Оригинален полнач 33,4 x 44,8 x 68,5 mm тежи 95 g. Каргадор на ништо телефон (1) Супер брз и сигурен 45 W и полнење со PD3.0. Телефон за напојување (1) до 65%* за само 30 минути. Додека адаптерот за напојување е компатибилен со кој било уред со TP-C, ништо не препорачува да се спари со ништо телефон (1) за оптимални перформанси за полнење. Компатибилидад со TP-C : Ништо телефон (1) Chaeger парови со PD3.0 / QC4.0+ / QC3.0 / QC2.0 / PPS Овозможени уреди, вклучувајќи лаптопи. Ништо 45 W адаптер за напојување не нуди брзо полнење дома, во канцеларија или додека патувате. Ништо телефон (1) Оригинален полнач 33,4 x 44,8 x 68,5 mm тежи 95 g.

Особините

Купувачите избираат и