0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Ергономска столица на тркалото , столче за убавина со црно синтетичко кожено седиште , прилагодлива висина 50-64 см , Поддржана тежина 160 кг , фризери кои сечат сто?

Ергономска столица на тркалото , столче за убавина со црно синтетичко кожено седиште , прилагодлива висина 50-64 см , Поддржана

DEN 504.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Оваа засилена перница е специјално дизајнирана за вашите берберници стилски килими за салони за да ги поставите децата и да го олеснат стилот на косата. Само ставете ја бустерната перница на вашите килими. Разновидна : Тркалачката столица може да се користи за берберници, салони, масажа, салони за тетоважи, училишта, канцеларии, магацини, домашни или автомобилски гаражи, просторија за терапија, зад шанкот на малопродажни места, итн. Турчињата можат да ротираат 360 степени, погодни за клиент за клиент позиционирање, лесна за употреба. Барбер килими има хидраулична пумпа за да можете лесно да ја прилагодите висината на килимите по потреба. Перница со висока густина. 360 ° Ротација : Седиштето може да се ротира 360 °, можете да земете работи или да разговарате со други, а универзалното столче на ниво на тркала може да се постави во кујната или лентата. Ако имате какви било прашања, можете да ни испратите е-пошта и ние ќе посакаме Врати се кај вас во рок од 24 часа. Овој нов класичен бербер килим е многу тежок и има класичен дизајн на берберница. Овој килим нуди стилски изглед. Едноставно склопување : Дизајнот го олеснува да се направи во цел сет за кој било салон; Овој бербер килим е лесен за инсталирање на материјал : ПВЦ кожа, не'рѓосувачки челик, сунѓер со голема густина за бришење, лесен за склопување, погоден за кој било класичен дизајн во која било берберска продавница : * Рачно мерење, големината на производот и физичкиот предмет може да имаат грешка од 1 ~ 2 см*Производите се земаат во натура, но заради разликата на светлината, опремата, аголот на снимање и компјутерската резолуција, примените предмети и фотографии може да бидат различни, предмет на вистинскиот производ.*Ве молиме строго следете го оптоварувањето на производот- Упатства за лежишта по купувањето и строго забрануваат употреба на прекумерна тежина. Производ Опис Експресија-докажана безбедносна гас, по повторна строга инспекција, за да се осигура дека воздушниот притисок ја исполнува безбедносната вредност, можете да ја користите со доверба; пријателски потсетник : бидејќи овој производ е А А. Рачно заварен производ, може да има мали недостатоци на интерфејсот, што е нормален феномен, ве молиме разберете; заради разликата помеѓу алатките за мерење и методите за мерење, може да има грешки од 1-2 см. Информации за производот Материјал : Не'рѓосувачки челик може да ротира : Can Style : Современа едноставност.

Особините

Купувачите избираат и