0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Комплетот за прицврстување на куката за куки Mladen Latch DIY копчиња за предиво за закачување на перници за возрасни и деца 17 x 17

Комплетот за прицврстување на куката за куки Mladen Latch DIY копчиња за предиво за закачување на перници за возрасни и деца

DEN 350.24
Во форма достапна за нарачката

Износот

Одличните занаети ви даваат можност да вршите работи заедно со вашите деца (околу 8-10 години или нагоре). Создавањето шарени уметнички дела е забавно и забавно. Тоа е совршена активност за патување и можете да ја однесете со себе насекаде. Високо деталните дизајни и предиво со висок квалитет го олеснуваат капчињата. Прекавата на капакот во светли бои е направено од висококвалитетно акрилни влакна. Празното платно доаѓа со шема на боја и упатства. Платното јасно ги покажува секој мал квадрат и предивото во боја што треба да се користи. Занает кој им даваше на сите возрасти пријатно креативно искуство со години и години. Одличен занает за себе или како подарок за пријатели, семејство и најблиски. Овој DIY проект има повеќе намени и може да се користи за украсување на многу предмети за домаќинството. Ставете го на подот, wallидот или софата или користете го за да направите перници, перници и душеци. Перница срам. Перница срам. Карактеристики на производот : Овој комплет ќе ви даде капа за фрлање перница што е прекрасно бујна и може да се направи за да одговара на сите декор мотиви, можностите се зачудувачки што можете да ги користите на прозорецот за кревети на подот wallид, или дури и да ги натерате во перници да се дремки и седиштето и седиштето pushionsexclusively дизајниран од mladen, уникатни слатки дизајни, модерен материјал за изработка на занаетчиство : Текстилтемска мешавина : Три-димензионална серија на везови : Фрли ја капакот на перницата / софата перница COVERCHNICS : Кука за заклучување / Врска за заклучување да се користи.

Особините

Купувачите избираат и