0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Супер брз полнач Тип Ц за Samsung, 2 пакет 45W USB-C Супер брз адаптер за патување со полнач со 5FT тип Ц Брзо полнење кабел за Samsung Galaxy S23/S23 Ultra/S23+/S22/S22+/S22 Ultra/S 21/Note 10+/ 20

Супер брз полнач Тип Ц за Samsung, 2 пакет 45W USB-C Супер брз адаптер за патување со полнач со 5FT тип Ц Брзо полнење кабел

DEN 398.40
Во форма достапна за нарачката

Износот

0 V или 3,3-21. 【5ft USB C до C Брзо за полнење кабел】 Оригиналниот кабел за брзо полнење на типот C до C се карактеризира со е-маркер чип за да се реализира максимална струја 5 A струја, а исто така функционира како брз кабел за пренос на податоци што поддржува стапки до 480 Mbps. Сите прашања во врска со овој комплет за полнач за полначи на 45 W USB C, ве молиме контактирајте не за брза поддршка, ќе одговориме во рок од 12 часа. Лесно е да се носи самиот полнач е компактен што го прави многу преносен. 5 FT USB-C до USB-C кабел за полнење 5. Излез на електрична енергија до 5 AMP. 【Универзален супер брз полнач Тип C】 Користете 5ft одвојлив тип C до C Брзо полнење со кабел за брзо полнење со 45 W супер полнач Тип Ц до Пристап до супер брзо полнење компатибилен со Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra/S22/S22+/S22 Ultra/S21/S21+/S21 Ultra/S20/S20+/S20 Ultra/S20 FE/S10/S9/S8/Note 20/ 20 Ultra/10/10+/9/8, Pixel 5/4/3 XL, i Pad Pro/i Pad Air/Mac Book Air и повеќе USB C уреди. 【Ефикасно безбедносно брзо полнење】 Овој Fuhaya 45 W S22 Ultra Charger поседува вграден мулти-заштитен систем, избегнувајќи над-напон, преполн, прекумерно загревање, итн. 【5ft USB C до C Брзо за полнење кабел】 Оригиналниот кабел за брзо полнење на типот C до C се карактеризира со е-маркер чип за да се реализира максимална струја 5 A струја, а исто така функционира како брз кабел за пренос на податоци што поддржува стапки до 480 Mbps. Должина без запчиња од 5ft е погодна за употреба при полнење и синхронизација дома/канцеларија/патување во кревет, хотелски соби и многу повеќе. 【45 W Супер брз полнач】 Со USB C PD PPS протокол, овој Charger Fuhaya 45 W USB-C за Samsung обезбедува 45 W супер брзо полнење за Galaxy S22+/S22 Ultra/S20 Ultra/Note 10+ и 25 W супер брзо полнење за Galaxy S22/S21 /S21+/S21 Ultra/S20/S20+/S20 Fe/Note 20/Note 20 Ultra/Note 10. 【Она што го добивате】 ќе добиете 2 пакет 45 W USB-C Супер брз полнач, 2 пакувања 5ft USB C до C Брзо кабел за полнење.9 ''/i Pad Pro 10. Она што го добивате 2 * 45 W USB C Super Fast Charger 2 * 5 FT C-C Брзо полнење кабел за 5-годишна гаранција без загриженост и техничка поддршка за живот. Ние, исто така, нудиме 5-годишна гаранција без загриженост и 24/7 пријателска услуга за клиенти. Должина без запчиња од 5ft е погодна за употреба при полнење и синхронизација дома/канцеларија/патување во кревет, хотелски соби и многу повеќе. 【Универзален супер брз полнач Тип C】 Користете 5ft одвојлив тип C до C Брзо полнење со кабел за брзо полнење со 45 W супер полнач Тип Ц до Пристап до супер брзо полнење компатибилен со Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra/S22/S22+/S22 Ultra/S21/S21+/S21 Ultra/S20/S20+/S20 Ultra/S20 FE/S10/S9/S8/Note 20/ 20 Ultra/10/10+/9/8, Pixel 5/4/3 XL, i Pad Pro/i Pad Air/Mac Book Air и повеќе USB C уреди.5 ''/i Pad Pro 11 '/Tab S4/Tab S3/S7/S7+/Mac Book Air 13' '(2018)/Mac Book 12' '/Mac Book Pro 13' '/Mac Book Pro 15' 'и повеќе. 【Она што го добивате】 ќе добиете 2 пакет 45 W USB-C Супер брз полнач, 2 пакувања 5ft USB C до C Брзо кабел за полнење.0 V излезен напон (максимум, нормално полнење) : 5 V сертификати : UL/ETL/FCC Компатибилни модели на CE/ROHS (не целосен список) Телефони и додатоци : За Galaxy S23/S23+/S23 Ultra/S22/S22+/S22 Ultra/S21/S21+/S21 Ultra/S20 Ultra/S20+/S20/S20 Fe/S10+/ S10/S10 E/S9+/S9/S8+/S8/S8 ACTIVE/S LIGHT LUXURY/Note 20 Ultra/Note 20/Note 10+/Note 10/Note 10 Lite/Note 9/Note 8/Note Fe и повеќе. USB C блокот со вградени заштитни мерки може да ги заштити вашите уреди од прегревање, пренапон, прекумерна струја, краток спој, максимално да го заштити вашиот уред.0 FT Type C до C кабел USB-C конекторот нуди реверзибилен дизајн на корисникот, брзо полнење и пренесување, до 480 Mbps брзина на пренос на податоци. Ул-овластен 45 W USB C Брз полнач за Samsung и 5 FT Оригиналниот кабел за брзо полнење од типот Ц се совпаѓа со струјата потребна од уредот автоматски, наполнете го вашиот уред брзо, безбедно и стабилно, да го зголеми животот на вашата батерија. Безбедно супер брзо полнење и синхронизирање супер брзо полнење до 45 W со компатибилни уреди.

Особините

Купувачите избираат и