0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Фиоки за фиоки за складирање Cabilock 4 парчиња чисти чевли за чевли за чевли Организатор фиоки за чевли Организатор транспарентни чевли кутии кутии за складирање на ф?

Фиоки за фиоки за складирање Cabilock 4 парчиња чисти чевли за чевли за чевли Организатор фиоки за чевли Организатор транспарентни

DEN 3.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Пластика. Пластична фиока за складирање : Неговиот материјал е пластичен, врвен материјал, армиран дизајн на кабинетот, дебел и капацитет на лежишта. Фиока за редење на работната површина : Погоден е за студенти, канцелариски работници и домаќинства,- доказ и влага- доказ. Единица за пластични фиоки : Погоден е за чевли, чорапи, облека, чанти, марами, производи за нега, канцелариски предмети и сите други мали нешта во вашата гардероба или биро. Организатор на фиоки за биро : Повеќекратни намени, и не може да ги чувате чевлите, но исто така може да ги користи за да организирате духови од вашата соба. Мини фиоки за биро : ја карактеризираат компактната големина, обезбедува погодност за вашето складирање. Список на пакети 4 x чевли кутии за складирање Карактеристики - Големина : 35.00x20.00x12.50cm/ 13.76x7.86x4.91in - неговиот материјал е пластичен, врвен материјал, армиран дизајн на кабинетот, дебел и капацитет на лежиште. - Боја : како што е прикажано - удобно складирање и едноставна инсталација; Горниот слој може да биде надремен, заштеда на простор и стабилно складирање. - Едноставен дизајн, свежа боја, транспарентно видливо, уредно складирање. - Вашите чевли од, гребнатини и друга штета. - Материјал : Пластика - Кутија за општи чевли од четири сезони, исклучителна изработка, за создавање кутија за складирање на чевли со висок квалитет. Опис на стоките кутијата за складирање на чевли усвојува едноставен дизајн, има голем капацитет и лежиште. Транспарентното пластично чевли за чевли гарантира дека можете да ја видите внатрешноста на кабинетот за чевли без да ги отворите сите кутии за чевли, со што е лесно да се најдат соодветни чевли.

Особините

Купувачите избираат и