0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
JTex 13-инчен планер за лопатки за Делта 22-555, 22-580,22-590, занаетчија 351.217430 351.275250-Сет од 2

JTex 13-инчен планер за лопатки за Делта 22-555, 22-580,22-590, занаетчија 351.217430 351.275250-Сет од 2

DEN 3.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Замена на ножеви од 13 инчи за занаетчија 351.217430 351.217130 351.275190 351.275250. Премиум сечилата со голема брзина на челик, остануваат поостри и траат подолго од конвенционалните материјали за ножеви. Управуваните дупки на локаторот им помагаат на корисниците да ги усогласат ножевите на главата за секач за време на ножот да се променат брзо и лесно. „Двоен остри“ „Reversable“. Замена на ножеви од 13 инчи за занаетчија 351.217430 351.275250. Премиум сечилата со голема брзина на челик, остануваат поостри и траат подолго од конвенционалните материјали за ножеви. Управуваните дупки на локаторот им помагаат на корисниците да ги усогласат ножевите на главата за секач за време на ножот да се променат брзо и лесно. „Двоен остри“ „Reversable“. Сет од 2, пакување со пластични случаи. Замена на ножеви од 13 инчи за занаетчија 351.217430 351.275250. Премиум сечилата со голема брзина на челик, остануваат поостри и траат подолго од конвенционалните материјали за ножеви. Управуваните дупки на локаторот им помагаат на корисниците да ги усогласат ножевите на главата за секач за време на ножот да се променат брзо и лесно. „Двоен остри“ „Reversable“. Сет од 2, пакување со пластични случаи.

Особините

Купувачите избираат и