0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Panasonic Lumix DMC-FZ30K 8MP дигитална камера со стабилизиран оптички зум со стабилизиран слика од 12x

Panasonic Lumix DMC-FZ30K 8MP дигитална камера со стабилизиран оптички зум со стабилизиран слика од 12x

DEN 2.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Капаче на леќи. Рачен режим на изложеност Можете рачно да ја поставите и брзината на отворот и блендата користејќи го командното бирање додека ја држите камерата. Новиот продолжен оптички зум, кој ја минимизира деградацијата на сликата што нормално се јавува со дигитално зумирање, ви дава до 19,1x моќност во 3-мегапикселни фотографии, а до 15x моќност во 5-мегапикселни фотографии. Starвездено небо режим свеќа режим портрет режим ноќен портрет режим ноќен сценографија режим забава режим спортски режим режим огномет режим снег режим режим за панирање Бебе режим мека кожа режим храна повеќе функции, повеќе снимки откривање на автоматски агол ротираат вертикални снимки 90 степени за полесно гледање при поврзување при поврзување со AV кабел. Капаче на леќи. Точно, флексибилно фокусирање-како автоматски и прирачник, во прилог на пет режими на автоматско фокусирање (1-точка, 3 точки со голема брзина, 9-точки, Spot AF и AF со голема брзина од 1 точки со намалена брзина на фокусирање), FZ30 има прстен што ви овозможува рачно да го прилагодите фокусот од 0,98 стапки (0,3 метри) до бесконечност.

Особините

Купувачите избираат и