0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
DMC 117-420 Шест гаден памучен памучен конец, темно лешник кафеав, 8,7-двор

DMC 117-420 Шест гаден памучен памучен конец, темно лешник кафеав, 8,7-двор

DEN 2.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Памук. Направено со двојно мерцеризиран 100% долг памук. Брилијантна шесто влакно поделена нишка. Боите се перат и избледени се отпорни. Големина 25, 8,7 јарди по скин. Памук. Направено со двојно мерцеризиран 100% долг памук. Брилијантна шесто влакно поделена нишка. Боите се перат и избледени се отпорни. Големина 25, 8,7 јарди по скин. Направено со двојно мерцеризиран 100% долг памук. Брилијантна шесто влакно поделена нишка. Боите се перат и избледени се отпорни. Големина 25, 8,7 јарди по скин. Оваа квалитетна нишка е совршена за шиење на сите типови ткаенини.

Особините

Купувачите избираат и