0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
PCGV нов вклучен прекинувач на копчето Push Push Decof 10A 380V AC 75x52mm KAO-5M

PCGV нов вклучен прекинувач на копчето Push Push Decof 10A 380V AC 75x52mm KAO-5M

DEN 598.40
Во форма достапна за нарачката

Износот

Напишете самостојно заклучување I/O, 3p. Напон и струја220380 VAC, 10А. Голема големина (приближно) 7,5 x 5,2 см/2,9 "x 2" (L*W). Големина на дното (приближно) 4,2 x 4cm/1,6 "x 1,57" (L*W). Севкупна висина (приближно) 4,8 см/1,9 ". Тип само заклучување I/O, 3p. Напон и струја220380 Vac, 10a. Топ големина (приближно) 7,5 x 5,2 см/2,9" x 2 "(L*w). Долна големина (приближно). 4,2 x 4cm/1,6 "x 1,57" (L*W). Севкупна висина (приближно) 4,8 см/1,9 ". Спецификација : Прекинување на копчето Име на производот, прекинувач Модел KAO-5 MTYPE само заклучување I/O, 3 PVOLTAGE & TURMEST220380 VAC, 10 ATOP големина (приближно) 7,5 x 5.2cm/2.9 "x 2" (L*w) Долна големина (приближно) 4.2 x 4cm/1.6 "x x 1,57 "(l*w) целокупна висина (приближно) 4,8 см/1,9" дупка во горната диа 0,42см/0,165 "како слика прикажана слика за надворешна тежина на материјалот 82g СОДРИНА 1 x Прекинувач на копчето за притисок : Овој прекинувач е одличен за вас да направите и скршете го колото на вашите машински алатки. Терминалите на запрегање Обезбедете лесно жици. Вода отпорни на меки покритие Двете црвени/зелени I/O копче.

Особините

Product Name Push Button Switch:
Model KAO-5M:
Type Self Locking I/O,3P:
Voltage&Current220380VAC,10A:
Top Size(Approx)7.5 x 5.2cm/2.9x 2(L*W):
Bottom Size(Approx)4.2 x 4cm/1.6x 1.57(L*W):
Overall Height(Approx)4.8cm/1.9:
Hole in Top Dia 0.42cm/0.165:
Color As Picture Shown :
External Material :
Weight 82g :
Package Content 1 x Push Button Switch:
Description:
This switch is great for you to make and break the circuit of your machine tools.:
Screw terminals ensure easily wiring.:
Water resistant soft cover the two red/green I/O button :

Купувачите избираат и