0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Yumuo bamboo monitor stand set, екран за монитор на екранот за потиснување на екранот, стенд на екранот, додаток на екранот за подобрување на десктоп Организатор на екранот за мо?

Yumuo bamboo monitor stand set, екран за монитор на екранот за потиснување на екранот, стенд на екранот, додаток на екранот

DEN 0.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Подигнете го вашиот монитор на соодветна висина. Не е добро само за вратот и 'рбетот, туку исто така ви помага да го задржите видот. Специјално дизајн за монитор/лаптоп/imac/macbook/компјутерски дисплеј. Тоа е добар квалитет и доволно силен за поддршка на тешки монитори и печатач. Направено е од бамбус, пријателски за животната средина/и вредно. Подобро управување со просторот. Прилогот на бирото обезбедува ергономско работно држење. Под издигнувањето на екранот е дополнителен простор за складирање за тастатура/пенкала и подлога за колеџ. Лесен за склопување. Дури и жените или децата би можеле да го градат заедно. Исто така, е лесно да се исчисти. Гаранција по продажбата. Имаме строги стандарди за контрола на квалитетот. Подигнете го вашиот монитор на соодветна висина. Не е добро само за вратот и 'рбетот, туку исто така ви помага да го задржите видот. Специјално дизајн за монитор/лаптоп/imac/macbook/компјутерски дисплеј. Тоа е добар квалитет и доволно силен за поддршка на тешки монитори и печатач. Направено е од бамбус, пријателски за животната средина/и вредно. Подобро управување со просторот. Прилогот на бирото обезбедува ергономско работно држење. Под издигнувањето на екранот е дополнителен простор за складирање за тастатура/пенкала и подлога за колеџ. Лесен за склопување. Дури и жените или децата би можеле да го градат заедно. Исто така, е лесно да се исчисти. Гаранција по продажбата. Имаме строги стандарди за контрола на квалитетот. Уште вознемирувачки за налута на болка по долгорочното работење? Уште се грижите за неуредната биро? Спецификација : 1. Монитор со добар квалитет и убав поглед. 2. Дијаметар : Прибл. 107-128 x 20 x 10 cm (L * W * H) 3. Тежина : Прибл. 3 кг 4. Материјал : Бамбус 5. Боја : Оригинал Пакет Вклучен : 1 * Монитор за монитор ЗАБЕЛЕШКА ЗАБЕЛЕШКА : * Написот е направен од бамбус. Ве молиме, држете го подалеку од влага и висока температура. * Поради мониторот и камерата/сликите може да имаат разлика во бојата на вистинските работи. Внимание : Ако имате прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не навреме.

Особините

Купувачите избираат и