0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Купидон ангел лак и стрела_573706426 големи тркалезни корпи за корпи за перење алишта со рачки ќебе корпа за складирање за полици за бања за организирање на расадник Ха?

Купидон ангел лак и стрела_573706426 големи тркалезни корпи за корпи за перење алишта со рачки ќебе корпа за складирање за полици

DEN 1.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Дополнителна голема корпа за складирање со рачки со голема големина : 20 "x 14" печатење на инчи : технологија за дигитално печатење, печатење на надворешната површина, не е лесно да се избледи. 【Заштеда на простор】 Секоја Хампер се склопува лесно за да можете да го ставите кога не се во употреба. 【Заштеда на простор】 Секоја Хампер се склопува лесно за да можете да го ставите кога не се во употреба. 【Голема големина】 20 "d x 14" H, совршено за држење перници, играчки, ќебиња, јоргани, перници и многу повеќе. Индивидуалниот дизајн на модели, исто така, го прави овој сад за складирање уникатна декорација на домови во вашиот дом. 【За браздата - корпата за подароци се испорачува, па нормално е да се види малку бразда кога за прв пат се отвори. Користете корпи за перење за облека или занаети. Лесна грижа Најуникатната карактеристика на овие кутии за складирање е дека тие се склопувачки. Ткаенина за производи : 100% полиестер каде можете да го користите истиот за перална, голем капацитет може да има валкани алишта за семејство од четири.【Голема големина】 20 "d x 14" H, совршено за држење перници, играчки, ќебиња, јоргани, перници и многу повеќе. Значи, кога тие не се во употреба, можете да ги израмните да се спуштат и да направите простор за други работи! Ако сакате, можете да ги забележите овие канти за складирање со едноставно бришење на нив со влажна крпа. Чувајте ја вашата соба уредна и најдете што ви треба лесно. Чувајте ја вашата спална соба чиста и уредна. Одлично за складирање чевли, ќебиња и книги. Организирајте ја вашата дневна соба убаво. Кошурата за складирање е корисна за складирање на облека, складирање на материјали за бања, складирање на текстил од дома, складирање на играчки за деца, складирање на играчки за миленичиња, складирање на резерви за бебиња итн. Индивидуалниот дизајн на модели, исто така, го прави овој сад за складирање уникатна декорација на домови во вашиот дом. 【Цврста рачка на јажето】 Засилената рачка со јаже со памук ја прави лесна и удобна носењето стока. Голема корпа за решенија за складирање во затворен простор Оваа голема корпа за складирање е совршена за складирање на перници, ќебиња, јоргани и перници. Само пополнувате некои ќебиња или ги користите неколку дена и совршено се преобликува. Одлично за складирање чевли, ќебиња и книги. 【За браздата - корпата за подароци се испорачува, па нормално е да се види малку бразда кога за прв пат се отвори. Дневна соба место во шкаф, тросед или агол. Играна соба Оваа расадник и Boxe обезбедува дополнително складирање за предметите на вашето дете, како што се книги, игри или играчки. Голема големина на спалната соба, совршена за складирање на перници, ќебиња и облека. Лесно домашни работи. Користете корпи за перење за облека или занаети. Мал стапало.

Особините

Купувачите избираат и