0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Nordic Ware Nordicware 60150 микробранова печка, бела голема наклонета лента за сланина и одмрзнување на храна

Nordic Ware Nordicware 60150 микробранова печка, бела голема наклонета лента за сланина и одмрзнување на храна

DEN 255.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Наклонета послужавник за готвење сланина или одмрзнување на храна во микробранова печка. Голем капацитет и правоаголна форма опфаќа многу парчиња сланина. Риди и наклон дизајн ја одржува храната и ја исцеди маснотијата и влагата. Не користете под бројлери или на горилници за шпорети. Направено во САД. Работи како фиока за сланина или може да се користи за одмрзнување на храната во микробранова печка. Наклонетиот дизајн исцедува маснотии и влага. Голем капацитет и правоаголна форма опфаќа многу парчиња сланина. Ридците ја чуваат храната горе и подалеку од одводнување на маснотии. Готви сланина до совршенство. Поддршката со микробранови на сланина со висока топлина може да оди од вашиот замрзнувач, во микробранова печка и на масата. Гордо направено во САД.

Особините

Купувачите избираат и