0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Диспензерот за лосион за шишиња со шишиња со сапун, креативен мермер образец течен сапун диспензерот кујна кујна бања со смола сапун диспензерот хром плоча пумпа з

Диспензерот за лосион за шишиња со шишиња со сапун, креативен мермер образец течен сапун диспензерот кујна кујна бања со смола

DEN 176.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Карактеристики-ова шише за диспензери за сапун ќе разубави секоја бања или кујна. Надградете ја декорацијата за бања. Висок квалитет : Направено од глава на пумпа со облога со хром, да се дојде до водата нема да 'рѓа. Издржлив и светло како нов. Повеќе кориснички дизајн на дупката надолу, со што се олеснува употребата. Производство на материјал од смола : Едноставна комбинација на ретро и природна уметност, природна мермерна текстура. Убава работа : Исклучителна изработка, само за да се постигне поквалитетен моден живот во бањата. Повеќе од стока, но како уметнички дела како украсни предмети. Уникатен дизајн : рационализирано тело на шише, едноставно и дизајн. Мермерната текстура е деликатна и елегантна. Мулти-намена за диспензерот за сапун со сапун-сапун може да се користи за лосион сапун, сапун за садови, шампон, сапун за рака, масло за масажа, итн. Тоа е најдобриот избор за бања и кујна. Име на производи : Креативна камена текстура сапун за дистрибутер Материјал : Синтетички Големина на смола : 14,5*13,5 см за околината : Бања, мијалник, кујна и друга околина Пром : 1. Проверете ја големината пред купувањето. Поради рачно мерење, ќе има грешка од 0-5 см. Ве молам разберете2. Не вклучува други предмети освен накитот прикажан на фотографијата на производот.3. Забележете дека поради различните монитори, може да се појави мала хроматска аберација, ве молиме разберете.4. Горенаведените податоци се само за референца, големината е рачно мерење, секоја променлива може да биде различна, ве молиме погледнете го вистинскиот производ, благодарам.5. Ако најдете какви било проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е -пошта и ние ќе го решиме проблемот што е можно поскоро.6. Добредојдовте на споделување и повратни информации за да можеме да ви обезбедиме подобри производи и услуги.7. Ви благодариме што ја посетивте мојата продавница, кликнете за да влезете во мојата продавница, ќе има многу производи за вашата референца, логистика, генерално, ние ќе испорачаме во рок од 1-3 дена, проценето време на пристигнување е 9-15 дена.

Особините

Купувачите избираат и