0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Океан животинско октопод платно торба за жени, торбичка за намирници за еднократно користење, слатки торби, печатена торба за купување памук, торби за плажа, торби ?

Океан животинско октопод платно торба за жени, торбичка за намирници за еднократно користење, слатки торби, печатена торба за

DEN 2.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Платно, памук, полиестер. Памук, полиестерска обвивка. Затворање на патент. Машинско миење и лесен за носење. Висок квалитет : Направено од цврсто полиестерско платно, без заптивка, безжична лента, одлична изработка, совршена како дневни кеси за купување намирници, торби за складирање на патувања, торби за салата, торбички за училишта, торби за рамо, торби за плажа за жени и др. е многу симпатична, пространа, мала тежина и еднократна торба за тотална торба за обични излегувања. Совршено е за купување намирници, занаети, училишни книги, работа, салата, пикник, спорт, јога, празник, патувања на плажа или торба за носење за патување, секојдневна употреба. Willе биде одличен подарок за носење папки, лаптопи, закуски и тетратка. ? Најдобар избор за подароци : Овие убави и практични чанти за рамо, торба со платно се многу погодни како подароци за празници за мажи и жени : како што се роденденски подароци, Божиќ на Денот на вineубените или Денот на мајката, подароци за таткото, подароци за домаќинство, или можете сами да ги соберете. Модерни и богати со обрасци, секогаш ќе има тема погодна за вас. Загарантирано задоволство : Замена на производот или 100% наплата ако не сте задоволни со оваа торба за тота на платно. Ние сакаме да се осигураме дека сте апсолутно задоволни со вашето купување со нас. Било какви прашања, слободно кажете ни. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Торбите со високо квалитетно платно со висококвалитетно платно се 100% рачно изработени и совршени за секој на кој му треба торба за торба за купување, работа, базен, пикник, црква, обичај DIY, уметност и занаети, украси, свадби, пакување на облеката и крпи За одење во теретана или јога, упатете се на плажа, фестивал или за некое патување. Оваа торба за шопинг на платно е загарантирана да се вклопи во големината на авионите за авиони, и се залага за да бидете сигурни дека вашите скапоцености остануваат внатре. Лесниот дизајн се склопува рамно за да заземе што е можно помалку простор. Зашивањето во тешка категорија во текот на целата засилување се наоѓаат по сите шевови за максимална издржливост. Изработени од траен материјал за платно и рециклирачки полипропиленски ленти. Лесниот дизајн се склопува рамно за да заземе што е можно помалку простор. Материјалот на платното ќе трае со годишни специфични : Материјал : висококвалитетно платно со печатење : приближно 11 "W x 13" H x 7 "D. Упатства за миење и нега : 1. Користете ладна вода, боја одделена2.До да не користите белило3. Во циклусот на пад за да се минимизира намалувањето4.Мај да се пеглате со тивок оган.5.Махин Вашабленте : - Ве молиме, погледнете го мерењето. Малата грешка во мерката е дозволена во нормален опсег .- Може да има мала разлика во бојата поради мониторот, камерата или Други фактори, ве молиме, погледнете ја физичката ставка. Пакетот вклучува : 1pcs x Canvas Bagadd во Cart!.

Особините

Купувачите избираат и