0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Eazypower 80991 3/4 in. До 1-3/8 in. Титаниум нитрид обложена со голема брзина чекори за вежбање бит

Eazypower 80991 3/4 in. До 1-3/8 in. Титаниум нитрид обложена со голема брзина чекори за вежбање бит

DEN 1.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Направено со тешка челик со голема брзина за моќно удирање и дупчење на чисти дупки. Обложени во HSS и титаниум нитрид за максимална издржливост. Дво-флејт спирален жлеб дизајн на дебари чип, прашина и остатоци за побрзо и измазнето сечење. 1/4 инчи Брза промена на хексадецимална форма за да ги вклопите повеќето вежби за пиштоли и безбедно да вежбате преси. Опис на производот 1/4 "до 1-3/8" Титаниум-нитрид обложена М2 со голема брзина челик двојно флуиран од производителот мерките за вежбање со голема брзина на челик со голема брзина на титаниум 1/4 инч-1-3/8 инчи x 1/ Чекори од 16 инчи x 2-3/4 инчи долги x 3/8 инчи Шанк. Совршено е за сечење дупки во тенки материјали како што се благ челик, бакар, месинг, алуминиум, дрво и ламинати. Оваа вежба има двоен флуиран најсовршен раб за поголема контрола и заокружени дупки.

Особините

Купувачите избираат и