0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
5Д целосни квадратни кружни вежби за був дијамантски декор за дома 50x75cm

5Д целосни квадратни кружни вежби за був дијамантски декор за дома 50x75cm

DEN 271.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

? ? ? Пакетот вклучува】 : 1 премија високо-квалитетно платно валано, вежби спакувани од патенти торби, детален лист за инвентар. ★ Комплет за алатки е вклучен : 1 пар пинцети , 1 дијамантска вежба пенкало , 1 фиока во стил на инка , восочна подлога , околу 10 вреќи со патент за складирање на дијаманти. ? 【Дополнителни 30% дијаманти】 : Секој комплет за дијаманти спакуван со дополнителни дијаманти од 30%, така што не треба да се грижите за губење на вашите дијаманти, сите наши дијаманти спакувани со патенти торби. 【【ГАРАНЦИЈА ЗА СВЕТСКО】 Ние ја нудиме оваа гаранција без никаков комплет за сликање на дијаманти, доколку наидете на какви било проблеми во процесот на производство по приемот на комплетот за сликање на дијаманти, можете да не контактирате преку е-пошта. Ние ќе ги решиме проблемите за вас за прв пат и ќе ви помогнеме да ја завршите оваа исклучителна слика за дијаманти заедно. ? Совршено за сите прилики, без разлика дали станува збор за роденден, домаќинство, Божиќ или Денот на благодарноста, може да ги изрази вашите најдобри желби. ? 【Пријатно корисничко искуство】 : 5Д дијамантско сликарство е соодветно и за почетници и за стари корисници - добивате повеќе од само убава декорација. Завршувањето на DIY дијамантската слика е процес на постојано прилагодување и споделување на среќно време со семејството и пријателите. ? ? ? Пакетот вклучува】 : 1 премија високо-квалитетно платно валано, вежби спакувани од патенти торби, детален лист за инвентар. ★ Комплет за алатки е вклучен : 1 пар пинцети , 1 дијамантска вежба пенкало , 1 фиока во стил на инка , восочна подлога , околу 10 вреќи со патент за складирање на дијаманти. ? 【Дополнителни 30% дијаманти】 : Секој комплет за дијаманти спакуван со дополнителни дијаманти од 30%, така што не треба да се грижите за губење на вашите дијаманти, сите наши дијаманти спакувани со патенти торби. 【【ГАРАНЦИЈА ЗА СВЕТСКО】 Ние ја нудиме оваа гаранција без никаков комплет за сликање на дијаманти, доколку наидете на какви било проблеми во процесот на производство по приемот на комплетот за сликање на дијаманти, можете да не контактирате преку е-пошта. Ние ќе ги решиме проблемите за вас за прв пат и ќе ви помогнеме да ја завршите оваа исклучителна слика за дијаманти заедно. ? Совршено за сите прилики, без разлика дали станува збор за роденден, домаќинство, Божиќ или Денот на благодарноста, може да ги изрази вашите најдобри желби. ? 【Пријатно корисничко искуство】 : 5Д дијамантско сликарство е соодветно и за почетници и за стари корисници - добивате повеќе од само убава декорација. Завршувањето на DIY дијамантската слика е процес на постојано прилагодување и споделување на среќно време со семејството и пријателите. Сите наши платно се истураат лепак платно, нарачаната големина е големина на сликарство, како што е нарачаната големина е 45*60см, тогаш големината на сликарството е 45*60см, големината на платното е околу 50*65 см.

Особините

Купувачите избираат и