0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Createx Airbrush Paint, uvls сјај јасно, 4 мл

Createx Airbrush Paint, uvls сјај јасно, 4 мл

DEN 1.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

UVLS Gloss Clear е мулти-површина јасна што се суши до висока сјајна завршница. Исклучителни перформанси како врвен палто, измешајте медиум или чист буквар. Вода, компатибилен со сите бои на Createx. 4 мл шише со uvls сјајно. Ова шише со 4 мл од UVLS Clear е разноврсна мулти-површинска, вода заснована на вода што се суши до висока сјајна завршница. Со исклучителни перформанси како врвен палто, измешајте медиум или чист буквар, UVLS Clears се оптимизирани за употреба на скоро секој проект и се компатибилни со сите бои на Createx.

Особините

Купувачите избираат и