0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Замена LC320EMX HDTV далечински управувач за ТВ Емерсон - Компатибилен со далечинскиот управувач на ТВ NH000UD Emerson

Замена LC320EMX HDTV далечински управувач за ТВ Емерсон - Компатибилен со далечинскиот управувач на ТВ NH000UD Emerson

DEN 104.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Дизајниран да одговара и да работи како оригиналниот далечински управувач. Лесна замена, нема потреба од програмирање, само инсталирајте батерии и употреба. Направени од врвни материјали за квалитет за долготрајна издржливост. Батериите не се вклучени. Бренд на компоненти на Upstart. Замена LC320 EMX HDTV Далечински управувач за ТВ Емерсон - Компатибилен со далечинскиот управувач на ТВ NH000 UD Emerson Ве молиме Забележете : Ова е дел за замена на брендот на компонентите на Upstart, а не OEM производ. Овој производ не е поврзан со какви било OEM брендови и не е опфатен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Секоја гаранции за овој производ се нудат само од компоненти на Upstart. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња на брендови и логоа се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици.

Особините

Купувачите избираат и