0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Поезиски подароци потврда спонзор Ви благодариме, рамка од 5x7 инчи

Поезиски подароци потврда спонзор Ви благодариме, рамка од 5x7 инчи

DEN 479.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Ако треба да му се заблагодарите на вашиот спонзор за потврда или да побарате од него или таа да биде ваш спонзор оваа прекрасно врамена океанска сцена со допирање стих ќе биде единствен начин да го направите тоа. Подарокот за спонзор за потврда е претставен во модерна рамка за злато и сребро 5х7 инчи со надворешни граници со мерење 7x9 инчи - квалитетна рамка со 2 инчи злато и сребрена граница и стакло предност; Задолжително враќање на долниот дел - рамка може да се обеси и на wallидот. Песната се појавува во описот на производот. Прекрасно зачувување на спонзорот за потврда за неговата или нејзината помош во процесот на потврда. Песната гласи : Господ да го благослови спонзорот на миконофирмацијата, го избирам Бог пред сите други. И јас избирам loveубов и правда. Кога станува збор за избор на мојот спонзор, со loveубов те избрав. (Copyright 1991-2013 Patricia E. Veit & Personal Keepsakes, Inc.).

Особините

Купувачите избираат и