0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Проектор Стенд за рамка на екранот на проекторот на отворено 100 инчи 16: 9 4K 3D брзо преклопување преносен екран за проекција на затворен простор

Проектор Стенд за рамка на екранот на проекторот на отворено 100 инчи 16: 9 4K 3D брзо преклопување преносен екран за проекција

DEN 10899.20
Во форма достапна за нарачката

Износот

Материјали-изработени со природна полиестерска ткаенина, екранот за проекција е транспарентност и двострана проекција, облога со висока дефиниција, кои се добра изработка, флексибилност на влакна, без виткање и без брчки. Лесен за и лесен за чистење. Екран за проекција за поддршка - Поддршка 84 100 инчи 16 : 9 4 K екран, сооднос 16 : 9, агол на гледање широк 160 °, екранот на филмот е дизајниран за обезбедување и слики со висока резолуција, збогатени бои и искуство со гледање од различна позиција за гледање. Express Setup - Екранот на проекторот со Stand е подготвен за брзо поставување за неколку минути. Само следете ги упатствата со поврзување на кратката цевка за брзо да го зацврстите екранот на проекторот на рамката; ако има ветер, можете да го поправите скелето на земја. Погодно за носење - екранот на проекторот направен од лесен, но здрав алуминиум, преносот на екранот на филмот може лесно да се транспортира на кое било место со вклучена мека торба за носење и да биде добро заштитена. Лесно се држеше во стеблата со автомобили, вклучен седан. Широка примена : -Проекторски екран со штанд, совршен за домашно кино, училишта, канцеларии, свадби, црква, образование, презентација на конференции, јавен приказ, филм на отворено; Исто така, може да се користи за презентации и други дисплеи. Карактеристики : Материјали-направени со природна полиестерска ткаенина, екранот за проекција е транспарентност и двострана проекција, облога со висока дефиниција, кои се добра изработка, флексибилност на влакна, без виткање и без брчки. не е лесен за и лесен за чистење. Екран за проекција на поддршка - Поддршка 84 100 инчи 16 : 9 4 K екран, сооднос 16 : 9, агол на гледање широк 160 °, екранот на филмот е дизајниран за обезбедување и слики со висока резолуција, збогатени бои и Гледајќи искуство од различна позиција за гледање. Само следете ги упатствата со поврзување на кратката цевка за брзо да го прицврстите екранот на проекторот на рамката; ако има ветер, можете да го поправите скелето на земја. Преносна рамка за екранот на филмот може лесно да се транспортира на каде било со вклучена мека торба за носење и да биде добро заштитена. Лесно се чуваше во стеблата со автомобили, вклучени седан. Штива апликација : -Проекторски екран со штанд, совршен за домашен театар, училишта, канцеларии, свадби, црква, образование, презентација на конференции, јавен приказ, филм на отворено; Исто така може да се користи за презентации и други прикази. Stake8 x Boltnote на окото : Снимањето на светлината и различните дисплеи може да предизвикаат боја на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена мерка е +/- 1-3 см.

Особините

Купувачите избираат и