0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
ZSEDP Антички златен кабел Телефонски ретро гроздобер ротационо биро телефон Телефонски телефон со редијал, без раце, декорација на домашни канцеларии

ZSEDP Антички златен кабел Телефонски ретро гроздобер ротационо биро телефон Телефонски телефон со редијал, без раце, декорација

DEN 1.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Материјал : смола. Нема надворешно напојување, не е потребна батерија, работи директно со струја од телефонска линија. Ретро мелодии (пријатен звук на ingингл Бел). Redial , , Handsfree , ротационо бирање. Погоден за сместување : Погоден за домови, канцеларии, луксузни домови, хотели на starвезди, галерии, продавници за накит, итн. Материјал : смола. Нема надворешно напојување, не е потребна батерија, работи директно со струја од телефонска линија. Ретро мелодии (пријатен звук на ingингл Бел). Redial , , Handsfree , ротационо бирање. Погоден за сместување : Погоден за домови, канцеларии, луксузни домови, хотели на starвезди, галерии, продавници за накит, итн. Материјал : Големина на смола : 255 * 210 * 255мм Нема надворешно напојување, не е потребна батерија, работи директно со струја од телефонски лингетро мелодии (Пријатен звук на ingингл bellвонче) Redial Handsfree Rotaritary Dialsuitable за поставување : Погодно за домови, канцеларии, луксузни домови, хотели на starвезди, галерии, продавници за накит, итн. За подобрување на оценката и вкусот. Пакувања вклучуваат : 1 парче телефон : боја : Случајно : Случајно : Случајно : Производот ќе биде надграден постојано, изгледот и бојата може да се променат, ве молиме, немојте да ви пречи. И разгледајте ја пред да ја поставите нарачката ако имате барање за боја или изглед. Исклучено за поставување во канцеларија, дневна соба, штанд со продавници, кревет во кревет, студија, хотел, итн.

Особините

Купувачите избираат и