0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Кошница за ткаени алишта за алишта за перење Doitool: 2 парчиња голема облека за облека за складирање на ратан со капаци за облека Организатор плетен сад со цвеќиња од ц

Кошница за ткаени алишта за алишта за перење Doitool: 2 парчиња голема облека за облека за складирање на ратан со капаци за

DEN 3.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Плетен корпа за отпад со капаче мал ткаен ѓубре може отпадоци од отпадоци од ратан садови за садови за складирање на корпи за перење за домашна канцеларија. Доброто изработка и убавиот ткаен изглед го прави и нежен, многу практичен за домашна употреба. Ткаени отпадоци може да може да се користи ѓубре - со разумен капацитет, може да се искористи за складирање на голем број овошје, духови, мала облека и многу повеќе. Пента за растителни садови за растително месо - Изгледа рустикално и природно по изглед, економично и практично и може да се користи постојано, добар избор за вас. Пента за растителни садови за растително растојание - ткаениот изглед на изгледот ја прави оваа корпа за складирање полна со природен и рустикален убав здив. Мал отпадоци од отпадоци од отпадоци - Исто така, може да се користи како корпа за ѓубре за вашата дневна соба или просторија за студии, добро користејќи искуство. Плетен корпа за отпад со капаче мал ткаен ѓубре може отпадоци од отпадоци од ратан садови за садови за складирање на корпи за перење за домашна канцеларија. Доброто изработка и убавиот ткаен изглед го прави и нежен, многу практичен за домашна употреба. Ткаени отпадоци може да може да се користи ѓубре - со разумен капацитет, може да се искористи за складирање на голем број овошје, духови, мала облека и многу повеќе. Пента за растителни садови за растително месо - Изгледа рустикално и природно по изглед, економично и практично и може да се користи постојано, добар избор за вас. Пента за растителни садови за растително растојание - ткаениот изглед на изгледот ја прави оваа корпа за складирање полна со природен и рустикален убав здив. Мал отпадоци од отпадоци од отпадоци - Исто така, може да се користи како корпа за ѓубре за вашата дневна соба или просторија за студии, добро користејќи искуство. Карактеристики- Боја : Како што е прикажано/- Материјал : PP, Iron/- Големина M : 28.00x23.00x19.50cm/- Големина S : 25.50x20.50x16.50cm/пакет, вклучувајќи корпа за складирање1 компјутер со капакот (и) 1 компјутер за складирање на компјутер со капак (М).

Особините

Купувачите избираат и