0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Азееда 2 х Гејмер Гај Микрофибер Леќи/Очила Чистење Крпи

Азееда 2 х Гејмер Гај Микрофибер Леќи/Очила Чистење Крпи

DEN 1.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Меки крпи за леќи од микрофибер отпечатени од едната страна. Лесен и пренослив за да можете без напор да ја отстраните прашината и ознаките насекаде. Идеален за таблети, телефони, очила, очила за сонце, лаптопи, леќи за камера, паметни Телевизори и двоглед. Големина : 180мм х 150мм. Пакување од 2. Без напор отстранете ја прашината, дамките и отпечатоците од прсти со ова пакување од 2 крпи од микрофибер. Печатени со брилијантен дизајн од едната страна, овие практични додатоци изгледаат одлично и ги одржуваат вашите најскапоцени предмети да изгледаат добро како нови! Нивниот лесен материјал лесно се преклопува во чаши и џебови за да можете да ги користите секогаш кога одите. Совршен за чистење таблети, телефони, очила, очила за сонце, лаптопи, леќи за камера, паметни Телевизори и двоглед. Големина на ткаенина : 180мм х 150мм ова пакување содржи 2 крпи за леќи.

Особините

Купувачите избираат и