0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
HDD за 160 GB 3,5 SATA 8MB 7200RPM за внатрешен тврд диск за десктоп HDD за ST3160318AS

HDD за 160 GB 3,5 SATA 8MB 7200RPM за внатрешен тврд диск за десктоп HDD за ST3160318AS

DEN 1.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

HDD за 160 GB 3,5 "SATA 8 MB 7200 RPM за внатрешен тврд диск за десктоп HDD за ST3160318 AS. HDD за 160 GB 3,5" SATA 8 MB 7200 RPM за внатрешен тврд диск за десктоп HDD за ST3160318 AS. HDD за 160 GB 3,5 "SATA 8 MB 7200 RPM за внатрешен тврд диск за десктоп HDD за ST3160318 AS.

Особините

Купувачите избираат и