0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Воздухопловна стапица за проветрување на подот, стапица за проветрување на отворот за проветрување на отворот за проветрување на подот, воздушно отворање на капак

Воздухопловна стапица за проветрување на подот, стапица за проветрување на отворот за проветрување на отворот за проветрување

DEN 68.64
Во форма достапна за нарачката

Износот

Бојата може да постои мала разлика како резултат на различен приказ на екранот. Метод на инсталирање : Регистарот на подот е лесен за инсталирање, не е потребна алатка, заштеда на повеќе енергија и време; Само треба да го отстраните постојниот регистар, да го вметнете регистарот во стапицата на подот и да ги вметнете и на отворањето; Нашата мрежа е доволно длабока за прилагодување, нема заглавени и едноставни за употреба. Метод на инсталирање : Регистарот на подот е лесен за инсталирање, не е потребна алатка, заштеда на повеќе енергија и време; Само треба да го отстраните постојниот регистар, да го вметнете регистарот во стапицата на подот и да ги вметнете и на отворањето; Нашата мрежа е доволно длабока за прилагодување, нема заглавени и едноставни за употреба.

Особините

Купувачите избираат и