0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Меморијален накит за кремирање на dotuiarg, мојот чувар ангел, ангел кремирање урн пепел Спомен -не'рѓосувачки челик капки за вода, приврзоци

Меморијален накит за кремирање на dotuiarg, мојот чувар ангел, ангел кремирање урн пепел Спомен -не'рѓосувачки челик капки за

DEN 2.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Можете да му дадете на девојка/дечко/мајка/тато/ќерка/син/сестра/брат/семејство/пријател/наставник, најдобар избор за подарок за роденден/подарок за Денот на вineубените/подарок за Денот на благодарноста/подарок за подарок/подарок за годишнина/подарок за ден на мајката/Подароци за Денот на мајката/Подароци/Подароци за Денот на мајката/ Подароци за денот на таткото/Божиќни подароци/подароци за Ноќта на вештерките/подароци за дипломирање, итн. Изгубена мајка/баба/сакана личност/татко/домашно милениче/куче, може да биде мини безбедно да ги чувате вашите спомени на најисклучителниот начин. Накитот за кремирање е урна што ви овозможува совршено да поставите пепел во приврзок за да чувате работи што се вредни за вас, како што се : пепел, коса, сушени цвеќиња, нокти или други значајни предмети, може да се користи и за складирање на пепелта на А. Едноставен и исклучителен накит од урна е совршен подарок за изгубени пријатели и роднини, прекрасна кутија за подароци за накит, за да можете да оставите добра меморија и да ја негувате саканата личност, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнеме Го решавате на прв пат. Накит за кремирање, познат и како погреб накит, спомен накит или накит за сеќавање, се користи како извонреден начин за чест на некој близок, оставајќи ја вашата сакана со вас, можете да ставите мала количина пепел од вашата сакана или домашно милениче, тој е совршен начин да ја почитувате вашата сакана или милениче. Lifeивотот може да го снема, но сеќавањата живеат и можат да траат цел живот со вашата сакана личност.Водоотпорен, 316 L не'рѓосувачки челик, без бледнее, без обезбојување, без деформација, без алергија. Губењето на некој близок е најтешката работа во животот, носите чувар со вас за да ве потсетам на добрите времиња и да ги искажете своите спомени. Едноставен и исклучителен накит од урна е совршен подарок за изгубени пријатели и роднини, прекрасна кутија за подароци за накит, за да можете да оставите добра меморија и да ја негувате саканата личност, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнеме Го решавате на прв пат. Сакај некого. Изгубена мајка/баба/сакана личност/татко/домашно милениче/куче, може да биде мини безбедно да ги чувате вашите спомени на најисклучителниот начин. Губењето на некој близок е најтешката работа во животот, носите чувар со вас за да ве потсетам на добрите времиња и да ги искажете своите спомени.

Особините

Купувачите избираат и