0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Батерија Jiajieshi 2100mah/20.16Wh, замена на батеријата за P/& ANAS/& ON/& IC EZ595, EZ907

Батерија Jiajieshi 2100mah/20.16Wh, замена на батеријата за P/& ANAS/& ON/& IC EZ595, EZ907

DEN 2.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го набавите (можете да најдете поврзани информации во описот на производот). Тип на производ : Ni-MH. Волти : 9.6. Капацитет : 2100m Ah/20.16 Wh. Димензија : 103,00 x 63,00 x 67,00мм. Тежина : 433. Овој производ е батерија за замена. Погодно за бренд : Panasonic. Fit Model : EZ595, EZ907. Дел бр : . Нашата компанија се фокусира на истражување и развој на разни батерии. Посветени на обезбедување на клиенти со висококвалитетни батерии.Сертифицирани со FCC, CE, CB, ISO9332 и ROHS. Ако имате какви било прашања за време на употреба, ве молиме контактирајте не. Овој производ е поддржан од 14-дневна гаранција за враќање на парите и гаранција од 32 месеци.

Особините

Купувачите избираат и