0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Занаетчиски воздушен компресор гуми за надувување

Занаетчиски воздушен компресор гуми за надувување

DEN 0.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Достапност : Право нанапред и обратен агол од 30 ° Чак за подобрена пристапност. 150 Макс Пси. 1/4 "женска нишка на NPT. Издржливост : метална конструкција. Волшебник на гуми (1). Волнец надуеност (1). Волк надуеност.

Особините

Купувачите избираат и