0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Дизајнирајте Агент За Осигурување Од 2022 Година, Сребрена Патна Кригла 14оз Изолирана Гимнастика Од Нерѓосувачки Челик, Подароци За Роденденска Годишнина Божиќ Бож?

Дизајнирајте Агент За Осигурување Од 2022 Година, Сребрена Патна Кригла 14оз Изолирана Гимнастика Од Нерѓосувачки Челик, Подароци

DEN 0.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

ТАМБЛЕР од нерѓосувачки ЧЕЛИК : оваа кригла за патување од 14 мл е изработена од нерѓосувачки челик за издржливост и помага да се одржат топли пијалоци топли. Доаѓа со рачка за удобност и отворање на капакот за триење. Капакот има воздушни дупки за пиење и ладење на топла течност. КОРИСЕН И УНИКАТЕН : Креативен и прилагоден подарок што ќе му се допадне, и тие ќе го гледаат секој ден кога ќе уживаат во неговото омилено топло кафе или ладен пијалок. СОВРШЕНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : Замислете го изгледот на нивното среќно лице кога ќе ја отворат кутијата за подароци и ќе ја најдат оваа кул персонализирана кригла за патување. Големина на производот : 6,2 x 2,9 x 3,375 инчи (Висина x Ширина x Длабочина) и 10,6 инчи (Обем). ПОДАРОК ШТО ЌЕ ИМ се ДОПАДНЕ : Забавен и топол подарок за колегите, најдобрите пријатели, членови на семејството како сопруг, сопруга, мајка, тато, баба, дедо, вујко, тетка, внука, внук, син или ќерка. ЗА СПЕЦИЈАЛНИ ПРИЛИКИ : Роденден, годишнина од венчавката, свршувачка, Денот на Вљубените На Таткото На Мајката, Божиќ Божиќ Денот на Благодарноста, Велигден, дипломирање, бременост, пензионирање или спомен. Оваа Кригла за Патување сигурно ќе ви го насмее животот од уво до уво. Најдобрите подароци се и personal и функционални, и затоа оваа смешна кригла за подароци е фантастичен избор. Можете да ја облечете криглата со ставање подароци внатре, како што се бонбони и чоколади, или талог од кафе и кесички чај. Оваа кригла за патување од 14 мл е изработена од нерѓосувачки челик за издржливост и помага да се загреат топлите пијалоци. Доаѓа со рачка за удобност и отворање на капакот за триење. Дното се вклопува во стандарден држач за чаши. Капакот има воздушни дупки за пиење и ладење на топла течност. Големина на производот : 6,2 x 2,9 x 3,375 инчи (Висина x Ширина x Длабочина) и 10,6 инчи (Обем).

Особините

Купувачите избираат и