0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Кошарка за алатка за салони со универзално тркало, мали колички за тркалање на меурчиња со меурчиња со складирање, оптоварување од 20 килограми, пибми

Кошарка за алатка за салони со универзално тркало, мали колички за тркалање на меурчиња со меурчиња со складирање, оптоварување

DEN 1571.20
Во форма достапна за нарачката

Износот

Преносна големина38,5 × 44 × 74см/15,2 '' × 17,3 '' '× 29,1' '; Лесна тежина 5,6 кг/12,3 bs; Капацитет на оптоварување 20kg/44 bs. Време на испраќање : 1-2 дена, Проценето време на пристигнување : 12-25 дена, ако имате какви било прашања, бутката контактирајте со нас веднаш, веднаш ќе ги решиме сите прашања во врска со производот, благодарам!. Мобилни универзални тркала за сопирачки : 4 големи тркалачки тркала за движење и паметни сопирачки за лесно запирање. Штаница за складирање : Висечките лавици за складирање можат да се користат за масла за убавина и производи за нега на кожата, лесни за чистење. Издржлива количка : Трајна ПВЦ панел и рамка за легура на алуминиум, антикорозија и долго време на услугата, силно оптоварување до 20 кг. Преносна големина38,5 × 44 × 74см/15,2 '' × 17,3 '' '× 29,1' '; Лесна тежина 5,6 кг/12,3 bs; Капацитет на оптоварување 20kg/44 bs. Време на испраќање : 1-2 дена, Проценето време на пристигнување : 12-25 дена, ако имате какви било прашања, бутката контактирајте со нас веднаш, веднаш ќе ги решиме сите прашања во врска со производот, благодарам!. Мобилни универзални тркала за сопирачки : 4 големи тркалачки тркала за движење и паметни сопирачки за лесно запирање. Штаница за складирање : Висечките лавици за складирање можат да се користат за масла за убавина и производи за нега на кожата, лесни за чистење. Издржлива количка : Трајна ПВЦ панел и рамка за легура на алуминиум, антикорозија и долго време на услугата, силно оптоварување до 20 кг. ? Преглед ?? Оваа количка за додатоци за тркалање е идеално решение за салони за убавина, продавници за тетоважи, техничари за нокти, миленичиња и други на кои им е потребна количка што обезбедува многу прегради за складирање на алатки и опрема. Име на производот : Количка за убавина? Материјал : ПВЦ+алуминиумска легура? Боја : Бела? Тежина : 5,6 кг? Оптоварување : 20 кг? Димензија : 38,5 × 44 × 74 см? Пакет ?? Количка за убавина × 1? Карактеристики? Кошничката за складирање е добро изградена, цврста, издржлива за употреба. Дизајнот на рачката го олеснува преселбата на кое било место и да застанете стабилно дури и на наклонот. Не мора да се грижите дека количката за складирање ќе се движи или надвор од контрола.? Неи? Доколку имате проблем, ве молиме слободно контактирајте не. Да се ​​мериме за рачно мерење, може да има грешка од 1-3 см. Фотографијата и различното прикажување може да предизвикаат бојата на предметите на фотографијата да биде различна од реалните.

Особините

Купувачите избираат и