0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Предно тркало U-Kitz погодно за Roborock S4 S6 чист S5 Max S6 Max V E4 S7 S70 S75 Caster Wheel Долови за чистење на домаќинства Алатки за замена Дома дома

Предно тркало U-Kitz погодно за Roborock S4 S6 чист S5 Max S6 Max V E4 S7 S70 S75 Caster Wheel Долови за чистење на домаќинства

DEN 1.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Тип : Делови за правосмукалка. Тип на вакуум дел : тркала. Број на модел : Погоден за Roborock S4, S65, S65 Pure, S65 Max V, S55 Max, E4, S7, S70, S75 роботски вакуумски делови. Детали : * Помогнете му на вашиот робот во промена на насоката* Вметнете го универзалното тркало во соодветната позиција на трупот да биде стабилно.* Погоден за Roborock S4, S65, S65 Pure, S65 Max V, S55 Max, E4, S7, S70, S75 Robot Robot Делови за правосмукалка * Боја : Содржина на Black Package : 1 * Предно тркала : Теаријална боја на предметот може да биде малку поразлична од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Ако имате какви било прашања, ве молам Контактирајте нè и ние ќе ви одговориме на време!.

Особините

Купувачите избираат и