0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
50 пакувања мини хартиени кеси со ознаки мали бели торби за подароци Масовно дополнителни вреќи за подароци со хартија со рачки за роденден, свадби, подароци за благ

50 пакувања мини хартиени кеси со ознаки мали бели торби за подароци Масовно дополнителни вреќи за подароци со хартија со рачки

DEN 447.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Елегантното и привлекувањето на окото, мазната матна завршница создава едноставен и стилски изглед, не само за перфект за Home Life користејќи, туку и за употреба на автобус. 【Ознака за подароци】 Секоја мини торба за подароци доаѓа со мала празна ознака за подароци на јажето за рака.【Сет на супер-вредност】】】 Willе добиете 50 парчиња мини хартиени кеси со ознаки за подароци, доволна количина што може да ја задоволи вашата дневна употреба и замени; Едноставен и дарежлив дизајн ќе ги украси вашите подароци во исклучителен стил. 【Квалитетен материјал】 Направен од квалитетен картон, овие мали торби за подароци со ознаки се лесни, но цврсти, не се лесни за кршење или солза; Дното е засилено и лесно за стоење, лежиште; Рачката е јаже со памук, што може да се поправи без да се плете на крајот на јажето. 【Практична големина】 мини бела торба за подароци мерки околу 10 x 7 x 11,5 см/ 4 x 2,75 x 4,5 инчи. 【Ознака за подароци】 Секоја мини торба за подароци доаѓа со мала празна ознака за подароци на јажето за рака. Елегантното и привлекувањето на окото, мазната матна завршница создава едноставен и стилски изглед, не само за перфект за Home Life користејќи, туку и за употреба на автобус. 【Квалитетен материјал】 Направен од квалитетен картон, овие мали торби за подароци со ознаки се лесни, но цврсти, не се лесни за кршење или солза; Дното е засилено и лесно за стоење, лежиште; Рачката е јаже со памук, што може да се поправи без да се плете на крајот на јажето. Покрај тоа, можете да користите налепници, маркери, бои и марки, создавајќи ги вашите вреќи за завиткување на личен стил. Prfect за најразлични креативни DIY проекти. Можете да напишете различни пораки или благослови на малата ознака според вашите потреби, за да ја направите вашата торба за подароци повеќе персонализирана. Тоа е идеален избор за роденденски забави, забави за одмор, свадби или вечера; Исто така, за држење на повеќето мали предмети како подароци, намирници, облека, закуски, храна за ручек, играчки и вештачки услуги или како торби за малопродажба за мала стока. Можете да напишете различни пораки или благослови на малата ознака според вашите потреби, за да ја направите вашата торба за подароци повеќе персонализирана. Тоа е идеален избор за роденденски забави, забави за одмор, свадби или вечера; Исто така, за држење на повеќето мали предмети како подароци, намирници, облека, закуски, храна за ручек, играчки и вештачки услуги или како торби за малопродажба за мала стока. 【Сет на супер-вредност】】】 Willе добиете 50 парчиња мини хартиени кеси со ознаки за подароци, доволна количина што може да ја задоволи вашата дневна употреба и замени; Едноставен и дарежлив дизајн ќе ги украси вашите подароци во исклучителен стил. 【Практична големина】 мини бела торба за подароци мерки околу 10 x 7 x 11,5 см/ 4 x 2,75 x 4,5 инчи.

Особините

Купувачите избираат и