0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Денот на вineубените светлечки налепници за уметност на ноктите, сјај во темно флуоресцентно срце девојки розово сонце starsвезди Месечината цвеќиња нокти 3Д самолепл

Денот на вineубените светлечки налепници за уметност на ноктите, сјај во темно флуоресцентно срце девојки розово сонце starsвезди

DEN 111.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

? Многу погоден за украсување на ноктите. ? 【Материјал】 Снабдувањето со ноктите на Денот на вineубените се изработени од еколошки, нетоксични, сигурни и безбедни материјали. 【Лесен за употреба】 Упатства се вклучени во пакетот, декорациите за нокти работат одлично на голи нокти, тие ќе останат долго време и нема да ги излупите ноктите, да уживате во чувството на уметност за нокти. Широко користена】 Овие светлечки украси за уметност на ноктите се многу погодни за 3Д уметност за нокти, сјајна уметност за нокти, уметност и занаети, украси за одмор, лице, тело, нокти, куќиште за мобилни телефони, покана картичка и сл. Погоден за салон за нокти, дома Користете, забава, свадби, налепници за нокти на Денот на вineубените, итн? 【Подарок】 Најдобар подарок за вашите жени пријатели, мајка ти, твојата сопруга. Уживајте во сопствените нокти на сјај и посебен изглед и добро време. ? Многу погоден за украсување на ноктите. ? 【Материјал】 Снабдувањето со ноктите на Денот на вineубените се изработени од еколошки, нетоксични, сигурни и безбедни материјали. 【Лесен за употреба】 Упатства се вклучени во пакетот, декорациите за нокти работат одлично на голи нокти, тие ќе останат долго време и нема да ги излупите ноктите, да уживате во чувството на уметност за нокти. Широко користена】 Овие светлечки украси за уметност на ноктите се многу погодни за 3Д уметност за нокти, сјајна уметност за нокти, уметност и занаети, украси за одмор, лице, тело, нокти, куќиште за мобилни телефони, покана картичка и сл. Погоден за салон за нокти, дома Користете, забава, свадби, налепници за нокти на Денот на вineубените, итн? 【Подарок】 Најдобар подарок за вашите жени пријатели, мајка ти, твојата сопруга. Уживајте во сопствените нокти на сјај и посебен изглед и добро време. Точка : Светлечки налепници за уметност на Денот на вineубените на Денот на вineубените Боја : Сјај во темниот материјал : Персона на хартија : Светлечки дизајн на пакетот Содржина : 5 листови флуоресцентни налепници за нокти Како да се користи : 1. Нанесете ја бојата на лак за нокти што ви се допаѓа како основна боја, оставете го да се исуши целосно.3 2. Изберете ја вистинската големина и шемата што ја сакате, споредете со ноктите. 3. Користете ги налепниците пинцети Извадете ги налепниците и користете го пенкалото за скулптура за да ја притиснете налепницата за нокти на ноктите. 4. Нанесете ја чистата мантил и почекајте додека не се исуши. 5. Заврши, вие ја дизајнирате шемата сами, уживајте во убавите нокти. Забелешка : Ако светлечката налепница за нокти не сјае, треба да биде изложена на сончева светлина или ултравиолетова светлина за неколку минути.

Особините

Купувачите избираат и