0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Furinno Jaya Едноставен дизајн за пишување компјутер, орев, орев

Furinno Jaya Едноставен дизајн за пишување компјутер, орев, орев

DEN 665.44
Во форма достапна за нарачката

Износот

Едноставен стилски дизајн има полици од двете страни за процесорот и книгите, покачена полица за компактен печатач или друг декор на канцелариски материјал. Материјал : Произведено од инженерско дрво и ПВЦ цевки. Се вклопува во вашиот простор, се вклопува во вашиот буџет. Погодно е за секоја просторија што има ограничен простор за компјутер. Цврст на рамна површина. Потребно е одредено собрание. Погледнете ја инструкцијата. Димензија на производот : 35,63 (W) X 35,67 (H) x 20,27 (г) инчи. Едноставен стилски дизајн има полици од двете страни за процесорот и книгите, покачена полица за компактен печатач или друг декор на канцелариски материјал. Материјал : Произведено од инженерско дрво и ПВЦ цевки. Се вклопува во вашиот простор, се вклопува во вашиот буџет. Погодно е за секоја просторија што има ограничен простор за компјутер. Цврст на рамна површина. Потребно е одредено собрание. Погледнете ја инструкцијата. Димензија на производот : 35,63 (W) X 35,67 (H) x 20,27 (г) инчи. Уживајте се во огромна низа на избори во боја и стил, каде што има бесконечни можности во комбинација на мода и елеганција со колекцијата на домашни канцеларии на Фуринно. Без оглед дека се преселувате во вашиот нов дом или сакате да ја освежите вашата канцеларија за внатрешни работи, Фуринно нуди целосна линија на изборот угостителски за вашите потреби.

Особините

Купувачите избираат и