0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Водоотпорни уреди, конектор за заклучување на пресврт, 20а, 125/250V AC, 3 пол, 4 жица, термопластичен еластомер, NEMA L14-20R, жолта

Водоотпорни уреди, конектор за заклучување на пресврт, 20а, 125/250V AC, 3 пол, 4 жица, термопластичен еластомер, NEMA L14-20R,

DEN 223.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Видот на производот е водоотпорен уреди, конектор за заклучување на пресврт, 20 A, 125/250 V AC, 3 пол, 4 жица, термопластичен еластомер, NEMA L14-20 R, жолт. Произведено е во Соединетите Држави. Произведено е со уреди за жици-кели. Видот на производот е водоотпорен уреди, конектор за заклучување на пресврт, 20 A, 125/250 V AC, 3 пол, 4 жица, термопластичен еластомер, NEMA L14-20 R, жолт. Произведено е во Соединетите Држави. Произведено е со уреди за жици-кели. Видот на производот е водоотпорен уреди, конектор за заклучување на пресврт, 20 A, 125/250 V AC, 3 пол, 4 жица, термопластичен еластомер, NEMA L14-20 R, жолт. Произведено е во Соединетите Држави. Произведено е со уреди за жици-кели.

Особините

Купувачите избираат и