0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Rowita Relay 10pcs/lot оригинално ново реле G5Q-1A-EU DC12V G5Q-1-EU DC24V G5Q-1-EU-12VDC G5Q-1-EU-DC24V G5Q 1 EU 5A 10A 10A

Rowita Relay 10pcs/lot оригинално ново реле G5Q-1A-EU DC12V G5Q-1-EU DC24V G5Q-1-EU-12VDC G5Q-1-EU-DC24V G5Q 1 EU 5A 10A

DEN 305.60
Во форма достапна за нарачката

Износот

Реле. Способност за анти-мешање, стабилни перформанси. Широко се користи за целата контрола на MCU, индустрискиот сектор, контролата на PLC, паметната контрола на домот. Мала големина/ниска потрошувачка на енергија/висока контактна напон/висока чувствителност. Лесен за инсталирање, водоотпорен дизајн, ефективна дисипација на топлина, без вишок проблем со топлина. Реле. Способност за анти-мешање, стабилни перформанси. Широко се користи за целата контрола на MCU, индустрискиот сектор, контролата на PLC, паметната контрола на домот. Мала големина/ниска потрошувачка на енергија/висока контактна напон/висока чувствителност. Лесен за инсталирање, водоотпорен дизајн, ефективна дисипација на топлина, без вишок проблем со топлина. Спецификации на релејгигаурут и внимание на Chantity Pay To5 PCS = 5 PIECES10 PCS = 10 PIECESPLEASE Проверете ја количината при купување.

Особините

Купувачите избираат и