0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Myilai Dmeizhen Timing макара тркало 2 пар

Myilai Dmeizhen Timing макара тркало 2 пар

DEN 2.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Времето за време на ременот е направена од алуминиумска легура, цврста и издржлива, третман на површинска оксидација, антикорозирање ефикасно. Lifeивотот на синхрониот појас. Контакт со макара за тајминг со страната на забот што го минимизира ризикот од лизгање на ременот. Аклирана на забите површина на внатрешната дупка, помалку исход и постабилна. 2 парчиња метална синхрона опрема за макара за менувач на моторниот погон погон на тркала GT2 9,5 mm макара. Времето за време на ременот е направена од алуминиумска легура, цврста и издржлива, третман на површинска оксидација, антикорозирање ефикасно. Lifeивотот на синхрониот појас. Контакт со макара за тајминг со страната на забот што го минимизира ризикот од лизгање на ременот. Аклирана на забите површина на внатрешната дупка, помалку исход и постабилна. 2 парчиња метална синхрона опрема за макара за менувач на моторниот погон погон на тркала GT2 9,5 mm макара. 2 парчиња метална синхрона опрема за макара за менувач на моторниот погон погон на тркала GT2 9,5 mm макара.

Особините

Купувачите избираат и