0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
X-Ree 2pcs Pb-S-05 250V 3A Нормално близок спојник Тип на фрижидер Врати прекинувач (2PCS -05 220V за UAE 3A Interruttore по порта del frigorifero a Pistone Chiuso Normalmente Chiuso

X-Ree 2pcs Pb-S-05 250V 3A Нормално близок спојник Тип на фрижидер Врати прекинувач (2PCS -05 220V за UAE 3A Interruttore по

DEN 123.04
Во форма достапна за нарачката

Износот

Име на производот : Прекинувач на вратата на фрижидерот; Модел : PB_S-05; моќност : 250 V 3 A. Број на терминал : 2; Тип на активатор : Моментен; Тип на контакт : SPST (NC). Големина на монтирање : 26 x 20мм/ 1 "x 0,8" (длабочина*l); вкупна големина : 41 x 23mm/ 1,6 "x 0,91" (L*D). Материјал за куќиште : пластика; главна боја : црна, бела (материјал Chordodia : Plastica, Colore Princemale : Ner_O, Bianco. Тежина : 15 G; Содржина на пакет : 2pcs X Прекинувач на вратата на фрижидерот (PESO : 15 g; Contenuto della confezione : 2 Pezzzi x Intruruttore Della Porta del Frigorifero. 2pcs PB_S-05 250 V 3 A Нормално близок клиригер тип на ладилник за ладилнички прекинувачи на вратата : 250 V напон 3А струја, 2-терминал, NC, тип на клингер, црно пластично куќиште, вклопување за слот за ладилник за ладење. За фрижидер. Кога копчето не се притиска, колото се поврзува. ДЕСПЦЕНЦИЈА ВО SPANISH2 PCS -05 220 V за UAE 3 A Interruttore по порта del frigorifero a Pistone Chiuso Chiusonome Prodotto : Interruttore по Порта Дел Фригориферо, Модело : PB_S -05; potenza : potenza : potenza : potenza : 220 v за ОАЕ 3anumero morsetto : 2; tipo attuatore : моментално; tipo di contatto : spst (nc) dimensioni di montaggio : 26 x 20mm / 1 '' x 0,8 '' (profondità * l); димензиии вкупно : 41 x 23mm / 1,6 '' x 0,91 '' (l * d) Материјал чувар : пластика, колоре Принципл : ner_o, biancopeso : 15 g; Contenuto della Конфезионе : 2 Pezzi x Interruttore Della Porta del Frigorifero.

Особините

Купувачите избираат и